» »

Як налаштуваті роутер для виходе в інтернетМаршрутизатор або роутер Використовують для Підключення декількох комп'ютерів до інтернету и об'єднання їх в локальних мереж. Це дозволяє НЕ укладати кілька договорів з провайдером, тім самим заощаджуючі кошти.

Як налаштуваті роутер для виходе в інтернет
Вам Знадоби
  • - роутер;
  • - мережеві кабелі.

Віберіть маршрутизатор, Який буде задовольняти вашим запитам. Природно, ЯКЩО ві плануєте Включити до складу вашої мережі мобільні комп'ютери, то Придбай роутер, здатн створюваті Бездротові точки доступу. Підключіть вбрання обладнання до мережі змінного Струму. Для Підключення 2-3 прістроїв можна обійтіся бюджетною моделлю Wi-Fi маршрутизатора.

З'єднайте мережевий кабелем комп'ютер з Ethernet-портом роутера. Відкрійте інструкцію до цього Мережна обладнання та знайдіть в ній его IP-адресою. Зазвічай це IP 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Введіть потрібне значення в адресно рядок інтернет-браузера та натісніть клавішу Enter. Дочекайся Відкриття web-інтерфейсу налаштування мережеве обладнання.

Відкрійте меню Internet Connection Setup (WAN). Підключіть до роз'єму Internet (WAN, DSL) кабель провайдера. Виконано налаштування з'єднання з сервером. Віберіть відповідній тип передачі Даних (PPPoE, L2TP и т.д.). Обов'язково вкажіть имя користувача та пароль, включіть Функції Firewall, NAT и DHCP. Натісніть кнопку Apply або Save, щоб Зберегти налаштування Підключення до інтернету.

Відкрійте меню Wireless Connection Setup (Wi-Fi). Створіть ВЛАСНА Бездротовий точку доступу. Віберіть з існуючіх варіантів тіпі безпека й радіосігналу. Встановіть Складний пароль, щоб Запобігти Підключення чужих ноутбуків до вашої мережі. Збережіть налаштування меню.

Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор, щоб Пристрій застосувались задані параметрами. Зачекайте, поки завершитися Підключення до сервера. Виконано Підключення до бездротової точки доступу. З'єднайте стаціонарні комп'ютери з Ethernet-портами роутера. Перевірте можлівість обміну інформацією между прилаштувався всередіні мережі. Переконайся в тому, что ВСІ комп'ютери отримай доступ до інтернету.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: