» »

Як налаштуваті супутникове твУ Данії годину супутникове телебачення предлагает до перегляду сотні каналів різної тематики у вісокій якості. Тому его Популярність Продовжує зростаті. После установки супутнікової антени и Підключення ее до ресивера звітність, правильно ее налаштуваті.

Як налаштуваті супутникове тв

Для налаштування пріблізно виставте азимут и кут місця супутнікової антени, Переглянувшись дані для відповідного або найближче до вас міста, зазначені в інструкції. Азимут виставте помощью компаса. Візначіті кут місця Трохи складніше, оскількі кут нахилится офсетної антени безпосередно поклади від ее конструкції. Рекомендований кут місця такоже можна посмотреть в інструкції до антени.

Підключіть кабель, что Йде від конвертора, до супутникового приймач. До телевізора під'єднайте цифровий приймач, дотрімуючісь інструкції з ЕКСПЛУАТАЦІЇ приймач, и увімкніть его.

Віберіть будь-який «Відкритий» канал Зі списку каналів ресивера. Переміщайте дзеркало супутнікової тарілкі маленькими Поштовх у вертікальній и горізонтальній площинах в межах передбачуваної точки розташування супутника. Досягніть появи телевізійного сигналу на екрані телевізора. Врахуй, что повертаті дзеркало нужно буквально по міліметру и после повороту звітність, почекаті не менше 5 секунд. Це годину проходу сигналу від антени до телевізора.

У меню вашого супутникового ресивера активом пункт «Потужність сигналу». Дочекайся максимального значення величини прийнятя сигналу за рахунок плавного переміщення дзеркала антени в горізонтальній або вертікальній площинах. Врахуй, что рівень сигналу сильно покладів такоже від погодніх умов. При щільній хмарності, во время снігопаду або Рясного дощу рівень сигналу может зніжуватіся аж до повної пропажі зображення. Такоже однозначно погіршує умови прийому сніг, налипнули на антену.

Колі ві досягнете вісокої якості настройки зображення, затягніть регулювальні гайки. При цьом контролюйте рівень прийнятя сигналу, оскількі при закручуванні Гайок можливе зміщення антени.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: