» »

Як налаштуваті супутниковий ресиверСупутникове телебачення предлагает телевізійний сигнал Дуже вісокої якості. Для его прийому розроблені СПЕЦІАЛЬНІ Супутникові ресівери (тюнери). Такоже ПЕРЕДОВІ МОДЕЛІ могут з'єднуваті споживачів помощью Мережева роз'єму з Глобальним Мережа інтернет.

Як налаштуваті супутниковий ресивер
Вам Знадоби
  • супутникова антена, телевізор, scart-роз'єм, роз'єм "тюльпан", супутниковий ресивер

Підключіть кабель від супутнікової антени в роз'єм на задній панелі ресивер. Зазвічай ВІН позначається «LNB IN» або «IF Input». Всі роз'єми для Підключення апаратури знаходяться на задній панелі. Смороду Стандартні на всех моделях. Підключіть ресивер до відеовходу телевізора. Це можна сделать с помощью Scart-роз'єму або типу «тюльпан». Зазвічай відео підключається через «жовтий» роз'єм, звук - через «чорний» и «червоний» роз'єм. Деякі типи ресіверів можна підключіті по вісокій частоті.

Увімкніть ресівер. Налаштуйте телевізор на відповідній канал, це зазначено в інструкції до телепріймач. На екрані з'явиться картинка з логотипом ресивера. Если в ньом Вже встановлені каналізац, то з'явиться список каналов.Нажміте кнопку «Menu», іноді нужно натиснута клавішу «Ок». Смороду знаходяться на пульті ДУ або на передній панелі ресивера. Встановіть російську мову меню. После Вибори мови, налаштуйте основні параметри - поточний годину и Параметри Виведення відеосігналу. Тюнер (ресивер) может запитувати ПІН-код доступу, як правило, ВІН дорівнює 0000 або 1234.

Виконано повне перезавантаження ресивера. При цьом віддаліться Тільки список каналів. Це нужно для видалений Зайве супутникових Налаштування. Дода Супутникові налаштування транспондерів, супутніків Які пріймаються в даній местності.Еслі ресивер призначеня Тільки для перегляду безкоштовна каналів, тоб FTA, и на ньом немає CI-роз'єми або зчітувачі для смарт-карт, обмежте поиск Тільки НЕ кодованому каналами. Ця опція позначається "FTA only". Тім самим можна підтрімуваті порядок у списку.

Перевірте в налаштуванні меню супутникового тюнера: 1. Наявність необхідного спутніка.2. Проконтролюйте настройку супутнікової головки: лінійна головка універсальна LNB (частота гетеродина 9750/10600); Кругова головка - кругова LNB (частота гетеродина 10750); C-BAND (сі-ДІАПАЗОН) - C-BAND LNB (частота гетеродина 5150). Дані знаходяться на етікетці супутнікової конвертера.3. Віберіть необхідній супутник и встановіть відповідній порт DiSEqC для Вибраного супутника, ЯКЩО на супутніковій тарілці ВСТАНОВЛЕНО больше одного конвертера. На DiSEqC перемікачі напісані входь для Підключення супутникових конвертерів. Запішіть, на Які входь при підключенні супутникових головок до DiSEqC БУВ підключеній КОЖЕН конвертер. У меню ресивера виставте псуй DiSEqC Перемикач згідно підключенім Супутниковий конвертерам.Еслі НЕ добре там або забули, на Які псуй віставлені, знайдіть відповідній супутник перебором. Виставте налаштування на необхідній супутник и проскануйте его. Для сканування транспондера зайдіть в меню супутникового тюнера в Розділ налаштування транспондерів, супутникового конвертера, DiSEqC и т.д. Віберіть Потрібний транспондер (ЯКЩО йо немає, то его звітність, Додати). Потім натісніть потрібну кнопку на пульті ДУ для его сканування, для цього в Нижній частіні екрана телевізора є Кольорові підказки, Які збігаються з Кольорах клавіш на пульті ДУ. Це можна сделать як в ручному, так и в автоматичності режімі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: