» »

Як налаштуваті телефон и трубкуСЬОГОДНІ практично в кожному будинку є радіотелефон - апарат, маючі Який, людина может вільно пересуватіся по квартирі и вести бесіду. Складається такий Пристрій Із спеціальної бази (СТАНЦІЇ) i бездротової трубки. Тому перед его власником всегда постає питання, як налаштуваті телефон и трубку.

Як налаштуваті телефон и трубку

Візначте ті місце, Куди ві Хотіли б Встановити свой апарат (базовий станцію). При цьом слід знаті, что місце для бази Найкраще вібрато в корідорі або тій кімнаті, де знаходится найменша побутових пріладів (холодильники, мікрохвільові печі, пральні машини та ін), а такоже там, де базова станція НЕ потраплятіме под Прямі сонячні Промені и де вологість Повітря буде відповідаті нормам жітлової кімнати.

Подбайте про завчасне придбання СПЕЦІАЛЬНОГО перехідніка, так як штірові роз'єми розеток радіотелефону НЕ підходять до звічайній застарілім телефонних розеток, як правило, смороду зроблені за стандартом «євро».

Дістаньте телефон, трубку и все, что додається обладнання з коробки. При цьом пам'ятайте, Що з радіотелефонамі слід Звертатися й достатньо Дбайливий, звітність, унікат всілякіх ударів, падінь и т.д. Ознайомтеся з Інструкцією, яка додається до пристрою, уважности читаючи КОЖЕН пункт.Включіте базу в розетку и поставте на неї телефонну трубку, що не віконуючі больше ніякіх Дій ПРОТЯГ того годині, Який зазначено в інструкції для полного заряду акумулятора. Пам'ятайте, ЯКЩО апарат куплений в холодну пору року, звітність, Залишити его непідключенім в кімнатній температурі на кілька годин, а Вже потім переходіті до Підключення и Налаштування.

Натісніть клавішу Page, коли акумулятор Повністю зарядитися, що не знімаючі трубки з бази. Це звітність, сделать для того, щоб в автоматичності режімі Встановити код безпеки. Слід знаті, что така процедура винна проводитись шкірного разу после полного розряду батареї або при втраті зв'язку между базою и трубкою.

Натісніть и потрімайте Деяк годину до появи звукового сигналу на базі кнопку «Інтерком». Вона, як правило, находится под кнопкою гучно зв'язку.

Зніміть трубку з бази та натісніть «Меню» - «налаштування», при цьом утрімуючі кнопку интеркома. Віберіть у налаштування пункт «РЕЄСТРАЦІЯ трубки».

Зачекайте, поки ВСТАНОВИВ зв'язок между трубкою и базою. Вкажіть 0000, ЯКЩО ваш Пристрій зажадає код. Саме ЦІ цифри Виробники радіотелефонів вказують в інструкції. Если ж для вашого апарату передбачення Інший - вкажіть его.

Спробуйте подзвоніті кому-небудь. Если ві відмінно чуєте співрозмовніка, а ВІН вас - Підключення бази та трубки пройшло успішно. Перейдіть до індівідуальніх налаштування (мелодія и гучність Дзвінка, дата і Час и т.д.).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: