» »

Як налаштуваті універсальний пульт thomsonУніверсальний пульт Thomson представляються собою гарну альтернативу Використання персональних ДУ для шкірного з прістроїв. Для того щоб Почати з ним роботу, звітність, здійсніті налаштування.

Як налаштуваті універсальний пульт thomson

Увімкніть Пристрій, для роботи з Якім ві збіраєтеся налаштуваті універсальний пульт Thomson. Як Пристрій могут віступаті телевізор, DVD-програвач, супутниковий приймач і т.п.

При налаштуванні для роботи з телевізором натісніть на пульті кнопку TV и утрима ее, поки світлодіод НЕ почном бліматі. После цього помощью цифрових кнопок введіть код, Який відповідає МОДЕЛІ вашого телевізора. Як правило, в керівніцтві з Використання, Яке додається до Універсального пульту, містяться табліці з кодами для різних моделей прістроїв. Если конкретно вашої МОДЕЛІ в керівніцтві немає, Спробуйте використовуват коди для других прістроїв цього ж виробника. Во время набору не робіть великих пауз между натісканнямі.

Если ВСІ необхідні налаштування для роботи з прістроєм містяться в пульті, Відбудеться міготіння діода на Налагоджування ТЕЛЕВІЗОРІ. Если цього не став, Спробуйте використовуват Інший код.

Перевірте працездатність проведеної настройки. Наведіть універсальний пульт на телевізор и виконан одну з операцій, Наприклад, віключення и включення, перемикань каналів, регулювання звуку. Если ВСІ Операції віконуються, настройка здійснена правильно.

Інший вариант підбору коду для Настроювання пристрою Полягає в автоматичності скануванні. Для цього после включення телевізора и натіснення кнопки TV направте універсальний пульт на телевізор. Натісніть кнопку стрілки вгору для переходу до Наступний коду (Стрілка вниз - для переходу до попередня). При віборі відповідного коду телевізор вімкнеться. Щоб его запам'ятати, натісніть на кнопку Enter.

Подібним чином ві можете налаштуваті універсальний пульт для роботи и з іншімі прилаштувати. Замість кнопки TV затискав и утрима до качана мигання світлодіода кнопку, відповідну настроюється пристрою. Наприклад, DVD для DVD-плеєра, SAT для супутникового приймач і т.п.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: