» »

Як налаштуваті універсальний пульт VivancoУ випадка ВТРАТИ або поломки пульта дістанційного Керування на допомог приходити універсальний пульт Vivanco, Який підійде практично до будь-якого пристрою. Для коректної роботи Універсального пульта треба позбав налаштуваті прилад належноє чином.

Як налаштуваті універсальний пульт Vivanco
Вам Знадоби
  • - підходящі батарейки харчування;
  • - керівництво Опис користувача.

Віберіть модель1 керованого пристрою и прочитайте посібник з ЕКСПЛУАТАЦІЇ. На останніх сторінках Керівництва наведені коди для різніх фірм-віробніків керованого пристрою: музичний центр, телевізор и т. д. Знайдіть коди (як правило їх три) для апарату.

Вставте Дві мініпальчіковіе батарейки ААА Alkaline у ​​відсік для батарейок пульта, дотрімуючісь полярності. Натісніть клавішу POWER, щоб перевіріті функціональність пульта. Если все гаразд, індикатор клавіші замігає.

Введіть знайдення код на пульті, ЯКЩО Пристрій є в списку. Натісніть на пульті клавіші SET и TV (або DVD залежних від класу пристрою). Введіть код ще раз после того, як загориться індикатор на клавіші POWER. Если Пристрій НЕ запрацювало, повторіть Операції з іншім кодом, Який может підходіті цьом пристрою.

Если пристрою немає у Переліку кодів, або пульт НЕ керує прістроєм, виконан автоматичний поиск коду. Увімкніть керованого Пристрій (Наприклад, телевізор), щоб працювала одна з програм. На пульті одночасно натісніть SET и TV.

Утрима около п'яти секунд, поки індикатор клавіші POWER НЕ почном урівчасто бліматі. Направте пульт на Пристрій. Если Пристрій зреагувало, натісніть будь-яку клавішу за вінятком клавіші SET. Если ві НЕ змоглі Вчасно зреагуваті на вімкнення пристрою, повторіть автоматичний поиск.

Виконано ручний пошук, ЯКЩО пульта не керує прістроєм. Увімкніть керованого Пристрій І ШВИДКО одночасно натиснута клавіші TV и SET на короткий час (1-3 секунди). После загоряни індікатора клавіші POWER коротко натіскайте на клавішу POWER пріблізно шкірного секунду, поки керованого Пристрій НЕ реагуватіме на пульт. Натісніть клавішу TV або SET для завершення поиска.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: