» »

Як обтиснутими антенний кабельСпособ Підключення телевізійного коаксіального кабелю до штекера поклади від конструкції последнего. Одні штекери прієднуються пайків, Інші - помощью Гвинтове з'єднань.

Як обтиснутими антенний кабель

Если є можлівість вібрато штекер при ПОКУПЦІ, віддайте ПЕРЕВАГА такому, Який паяння не вімагає. Даже у тому випадка, ЯКЩО ві відмінно паяете, такий штекер заощадіть вам Чимаев годині, Аджея лудіння коаксіального кабелю - Операція НЕ з простих. Варто Трохи перегріті его, и Відбудеться замикання обплетенние на центральну жилу.

Акуратно розберіть штекер. Не забудьте протягнуті кабель через кришку до качана роботи, ТОМУ ЩО коли ВІН Вже прієднаній, сделать це буде Неможливо - доведе все почінаті спочатку.

Зробіть на зовнішньому шарі ізоляції поздовжній надріз паяльником - ВІН, на Відміну Від ножа, ріже Тільки Оболонков, альо НЕ оплетку. Знявші ізоляцію, розплетіть обплетенние, посуньте ее убік, потім скрутіть. Тепер кусачками, точно розрахувавші зусилля, щоб НЕ перекусіті центральну жилу, зніміть з неї внутрішню ізоляцію.

Если штекер вімагає пайки, швидко, щоб НЕ оплавіті ізоляцію, залудіті як обплетенние, так и центральну жилу. Тепер прієднайте (пайка або Гвинт, залежних від конструкції штекера) обплетенние до кільцевому контакту штекера, а центральну жилу - до стріжневій.

Зберіть штекер. Вімкніть телевізор від мережі, прієднайте до нього штекер, а потім вновь ввімкніть апарат.

Особливий випадок вінікає, ЯКЩО проводитися Підключення штекера до антени, обладнаної підсілювачем. Для цього Підходить позбав входити в комплект поставки антени штекер, обладнання розв'язуючім прістроєм и блоком живлення. Проведи від последнего в мініатюрну плату штекера Вже впаяній. На всякий випадок замалюйте розташування провідніків, щоб ЯКЩО смороду відірвуться, пріпаяті їх назад (не забудьте про полярності - один з провідніків має маркування). Коаксіальній же кабель підключайте способом, описом Вище. Приєднання як обплетенние, так и центральної жили здійснюйте помощью гвинтів - Такі штекери зазвічай розраховані самє на такий способ їх закріплення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: