» »

Як обтиснутими коаксіальній кабельКоаксіальні кабелі нерідко підключають до роз'ємів типу BNC. Пайки смороду НЕ вімагають, и прієднуються путем обтіску, аналогічно сучасним з'єднувачів типу RJ. Альо їх обжим пріпускає Використання даже більш рідкісного інструменту, чем паяльник.

Як обтиснутими коаксіальній кабель

Переконайся в тому, что обладнання, до Якого підключеній кабель, знеструмлено. Такоже Переконайся, что в кабель не подається Звідки-високочастотні енергія даже малої потужності. Тут и далі под знеструмленням розуміється НЕ Тільки вімікання, альо и від'єднання від мережі живлення. Кабель використовуются такий, щоб его хвильовий Опір відповідало Вказаною в документації на вікорістовувану апаратуру. Ті ж стосується и роз'ємів.

Візьміть трубку, что входити в комплект поставки роз'єму. Заздалегідь надіньте ее на кабель ще до йо зачистки.

Зачістіть кабель таким чином, щоб відстань между місцем зачистки зовнішньої Оболонки и аналогічнім місцем внутрішньої Оболонки стаєш около 5 мм. Центральна жила винна віступаті з Оболонки пріблізно на 10 - 15 міліметрів. При перегляді відеоматеріалу, посилання на агентство Який наведено в кінці статьи пам'ятайте, что використовуват для цього чем, як показано там, Вкрай небажано. Кусачки однозначно Менш травмонебезпечні, и самє їх рекомендується застосовуваті для зачистки будь-яких проводів.

Загніть оплетку в сторону зовнішньої Оболонки таким чином, щоб Повністю віключіті ее замикання на центральну жилу.

Вставте центральну жилу в отвір роз'єму таким чином, щоб внутрішня ізоляція виявило притиснуті до его корпусу.

Перенесіть провідники центральної жили на циліндр, розташованій на роз'ємі.

Трубку, якові ві заздалегідь наділі на кабель перед здійсненням Операції, пересуньте таким чином, щоб вона виявило поверх НЕ Тільки циліндра, а й обплетенние.

Візьміть Спеціальний інструмент, призначеня для обтіску з'єднувачів типу BNC. Одягніть его на трубку и стісніть.

Переконайся в тому, что прилад, до Якого ві Хочете прієднаті кабель, такоже знеструмленій и НЕ генерує високочастотні Енергію. Одягніть штекер на ту розетку BNC, до Якої его звітність, підключіті. Зіставте Пазі на штекері з виступа на розетці. Поверніть гайку на штекері вправо до клацання.

Пам'ятайте, что роз'єми типу BNC є нерозбірнімі. Знято такий з'єднувач з кабелю после обтіску можна.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: