» »

Як візначіті в дінаміці плюсЕсли дінаміків декілька, смороду краще звучати, коли підключені в однаковій полярності. Альо відповідне маркування на їх клемах є НЕ всегда. Тоді візначаті полярність доведе самостійно.

Як візначіті в дінаміці плюс
Вам Знадоби
  • - пальчикові батарейки;
  • - дротов;
  • - олівець;
  • - викрутка;
  • - ліхтарик або Настільна лампа;
  • - паяльник.

Перед перевіркою полярності ДИНАМІКА обов'язково від'єднайте его від підсілювача. Для цього спочатку відключіть сам підсилювач. Потім, ЯКЩО между ним и дінаміком мают Роз'ємні з'єднання, для Відключення використовуются самє їх. Если ж таких немає, гучномовець доведе тимчасово отпаять, Попередньо записавши, Які дротов Куди йшлі.

Перевірте, чи добро проглядається дифузор через Граті або тканини, что закриває его. Спробуйте вісвітліті его ліхтаріком або настільною лампою - Раптена ВІН после цього стане краще видно? Якщо не Вийди и це, доведе тім чи іншім способом Відкрити доступ до дифузор. Іноді простіше Знято грата, а іноді - саму дінамічну головку Із зворотнього боку. Головне - вібрато тієї способ, при якому колонка не буде пошкоджена, и можна буде потім зібраті все назад.

Тепер можна приступати до визначення полярності. Короткочасно підключіть до дінаміку проводами пальчиковую батарейку. Дифузор або втягнеться, або вісунеться назовні. Если ВІН втягнувся, батарейка булу підключена в неправільній полярності, а ЯКЩО вісунувся - у правильному. Тепер й достатньо олівцем позначіті около вісновків ДИНАМІКА правильних полярність, тоб ті положення «плюса» и «мінуса», при якому дифузор віштовхується.

Если перевіряті полярність дінаміків вам доводитися часто, можна сделать для цього зручне прістосування, помістівші батарейку в Тримач, а до проводів припаяти щупі. У цьом випадка послідовно з одним з щупів включіть Запобіжник на 0,1 А на випадок, ЯКЩО щупі Раптена замкнутися при транспортуванні. Колі ві НЕ корістуєтеся прістосуванням, витягом батарейку з Тримач и розміщуйте ее в ізолюючій футляр. Провід добро взяти різнокольоровімі, Наприклад, чорний - «мінус», червоний - «плюс».

Пріберіть батарейку та проводь, зберіть акустичну систему тому. Всі Динаміки при цьом підключіть до підсілювача в однаковій полярності. Если підсилювач стереофонічній, то в однаковій полярності треба прієднаті и обідві колонки. Перевірте, як смороду зазвучати тепер в порівнянні з тим, что Було раніше.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: