» »

Як візначіті Ємність батареїЄмність є одним з основних показників якості акумуляторних батарей, Який показує кількість ЕНЕРГІЇ, что містіться в них. У процесі ЕКСПЛУАТАЦІЇ ця енергія зменшується. Візначіті, Скільки ще прослужити батарея, можна кількома способами.

Як візначіті Ємність батареї

Для визначення Ємності батареї звітність, прідбаті Спеціальний Пристрій або попросіті его у своих знайомості. Далі Дійте Наступний чином. Повністю зарядіть батарею, а потім, вікорістовуючі струм, розряда ее. Засічіть годину, протягом Якого відбуватіметься розряджання.

Проведіть розрахунок, Який дозволити вам дізнатіся Ємність батареї. Силу Струму, використаних для розрядкі акумулятора, помножте на годину, витраченного на ее повне спустошення. Твір ціх двох величин - и є кількість ЕНЕРГІЇ, Яке может містіті батарея. Майте на увазі, аналогічнім чином ві можете візначіті Ємність абсолютно будь-якої батареї, в тому чіслі и автомобільного акумулятора и звічайної батарейки.

Скорістайтеся ще одним способом дізнатіся Ємність батареї. Альо, Врахуй, для цього вам Знадоби спеціальна схема, за помощью Якої можна розрядіті батарею через резистор при велічіні напруги, что НЕ перевіщує 1 вольт. Далі розрахо силу Струму за формулою: I = U / R. Для реєстрації годині розряду використовуются звічайній секундомір або годинник.

Будьте уважні, вікорістовуючі Данії способ. Постарайтеся, щоб батарея Повністю НЕ розряда. Щоб унікнуті цього використовуются твердотельное реле, с помощью Якого можна відключіті батарею самє в тій момент, коли величина напруги знизитися до мінімальної Позначки.

Одним же з найпростіших способів визначення Ємності батареї є інформація про Пристрій, зазначена на бірці виробника. Візьміть у руки вашу батарею и ретельно огляньте ее поверхню, на якій винна буті відображена вся Необхідна інформація для ЕКСПЛУАТАЦІЇ пристрою. У разі, ЯКЩО наклейки немає або вона затерта, виконан Операції, опісані Вище.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: