» »

Як Відкрити порт модемуЯк Відкрити порт модему. Щоб создать и налаштуваті домашню локальну ятір з доступом в інтернет, рекомендуються використовуват модеми, роутери або маршрутизатори. У тому випадка, ЯКЩО до складу мережі будут входити ноутбуки, Вибирайте обладнання, здатн створюваті Бездротові точки доступу.

Як Відкрити порт модему
Вам Знадоби
  • - Wi-Fi модем;
  • - мережеві кабелі.

Придбай відповідній маршрутизатор. Для цього Вівче інструкції до ноутбуків и візначте тіпі передачі сигналу і Безпека, з Якими смороду Працюють. Обов'язково уточніть наявність нужно роз'єму WAN або DSL у маршрутизатора.

Підключіть Придбання Пристрій до електромережі та увімкніть его. З'єднайте з роз'ємамі Ethernet (LAN) ВСІ стаціонарні комп'ютери. У тому випадка, ЯКЩО кількість підключаються ПК перевіщує число необхідніх каналів LAN, Придбай мережевий концентратор.

Підключіть цею Пристрій до Wi-Fi маршрутизатора, вікорістовуючі звічайній мережевий кабель. За помощью аналогічніх кабелів підключіть стаціонарні комп'ютери до Мережна концентратора.

З'єднайте з роз'ємом WAN (Internet, DSL) Wi-Fi маршрутизатора кабеля підключення до інтернету. Увімкніть один з підключеніх до маршрутизатора комп'ютерів и запустіть інтернет-браузер. Заповніть его адресності рядок IP-адресою пристрою.

У меню оберіть пункт Internet (WAN). Налаштуйте Параметри Відкрився меню. Не забудьте перевіріті логін и пароль, Виданих вам оператором.

Перейдіть в меню Wi-Fi (Wirеlеss Sеtup). Створіть ВЛАСНА Бездротовий точку доступу. Віберіть тип безпеки, Який Підходить для роботи з вашими ноутбуками. Збережіть Параметри маршрутизатора. Перезавантажте Пристрій.

Повторіть вхід в web-інтерфейс обладнання. Відкрійте меню LAN. Переконайся в тому, что ВСІ Ethernet-псуй Wi-Fi маршрутизатора включені и Активні. Перевірте, чи включені Функції DHCP и NAT. Перейдіть в меню Status. Переконайся в тому, что Підключення до сервера провайдера активно.

Переконайся в тому, что доступ до мережі інтернет присутній на всех комп'ютерах, підключеніх до Wi-Fi маршрутизатора. У Іншому випадка скиньте налаштування мережевих адаптерів комп'ютерів и адаптерів Бездротовий зв'язку ноутбуків.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: