» »

Як перепаяті штекер у навушниківПровідники навушників Дуже тонкі. После нетрівалої ЕКСПЛУАТАЦІЇ смороду перетіраються. Найчастіше це відбувається в штекері. Усунуті Дану несправність можна перепайкой.

Як перепаяті штекер у навушників
Вам Знадоби
  • - паяльник;
  • - дерев'яна дощечка;
  • - кусачки;
  • - пасатіжі;
  • - омметр;
  • - кембрік;
  • - термозбіжна трубка;
  • - Запальничка;
  • - клейовий пістолет;
  • - новий штекер.

Если навушники з'єднані З джерела сигналу, від'єднайте їх, витягши штекер. Подалі перебіг подій поклади від того, чи бажаєте ви Зберегти старий штекер з Деяк погіршенням зовнішнього вигляд, або ж Хочете замініті его на новий. Щоб Зберегти наявний штекер, акуратно відаліть з нього кусачками м'яку Оболонков, що не пошкоджуючих розташованій всередіні неї Штір з контактами, зроблений з твердої пластмаси. Тім самим ві добереться до місць пайки. Если ж ві вірішілі замініті штекер на новий, відріжте старий.

Дістаньте з-под Оболонки шнура жили, покріті кольоровим ізолюючім лаком. Довжина звільненіх від Оболонки провідніків винна становитися около 15 мм. Колірна кодування їх наступна: сріблястий або золотавості - загальний; зелений або синій - лівий; червоний або оранжевий - правий. Залудіті провідники на Довжину около 3 мм. Чи не користуюсь для Звільнення провідніків від ізоляції сірниками, запальнички - тоді НЕ Тільки згори лак, а й почорніє мідь, отчого залудіті ее буде Важко. Провідник, на Який Попередньо нанесена каніфоль, прітісніть до дощечці и кілька разів Проведіть залуження паяльником - лак Згори, а мідь залудіті.

Для Збереження старого штекера спочатку відпаяті Залишки провідніків від місць пайки. Одягніть на весь шнур термоусадочну трубку. Обидва загально провідника припаяйте до контакту, найменша віддаленого від кордону между Виступає Частинами роз'єму и корпусом. Провідник, відповідній лівому каналу, припаяйте до найбільш віддаленого контакту, а відповідній правому - до Середньому.

Перевірте навушники омметром: Якщо підключіті его между загально проводом и контактом того чи Іншого каналу, у відповідному дінаміці почується клацання. Если цього НЕ відбувається, а Стрілка НЕ ​​відхіляється, ві допустили обрів, а ЯКЩО клацання немає при отклоняющейся стрілкою - коротке замикання. Виправте ВСІ помилки.

Залійте місця пайок клеєм з пістолета, а коли ВІН охолоне, надіньте термоусадочну трубку так, щоб вона НЕ закривається віступаючу Частину роз'єму, альо закривається ВСІ місця пайок, после чего прогрійте запальнички, щоб трубка зціпив и обхопіла штекер. Перетрімуваті ее НЕ можна - трубка может обвуглітіся и даже спалахнуті. Тепер вновь перевірте навушники омметром.

Для установки нового штекера зніміть з нього кришку и Протягніть шнур через неї. Внутрішня різьба кришки при цьом винна буті звернено до гнізда. Одягніть товстий кембрік на шнур, а тонкі - на жили провідніків, відповідніх каналах. На жили загально проводу надягатися окремі кембрики не потрібно. Если кришка металева, надіньте на шнур такоже трубочку, якові ві виявило в штекері, знявші з нього кришку.

Обидва загально провідника припаяйте до довгої віступаючої пластіні, Попередньо протягнувші через отвір в ній. Провідники, відповідні каналам, припаяйте до маленьких клем, Попередньо Визначи, яка з них якому контакту відповідає: Середньому (лівий канал) або дальній (правий). Місця пайок закрійте маленькими кембриками, а потім всю ділянку, де розташовані ЦІ пайки, закрійте трубкою з комплекту штекера. Перевірте навушники омметром так само, як и в попередня випадка. Одягніть кришку и повторіть перевірку.

Если несправностей в штекері после его ремонту або заміні не виявлено, підключіть навушники назад до джерела сигналу и можете ними користуватись.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: