» »

Як підключіті Бездротовий гарнітуру до телефонуБездротовий гарнітура для мобільніх телефонов - Дуже Зручна Річ. Вона позбавіть від плутанини з непотрібнімі дрота. Телефон при вікорістанні Бездротовий гарнітур можна покласти в будь-який Зручний місце, в рюкзак пріміром, что нереально, коли Використовують звічайні навушники. Використання бездротової гарнітури за кермом - взагалі незамінна Річ. При водінні обідві руки залішаються вільнімі и можна нормально вести автомобіль и стежіті за дорогою.

Як підключіті Бездротовий гарнітуру до телефону
Вам Знадоби
  • Мобільний телефон, Бездротовий гарнітура

Переконайся, что телефон, до Якого здійснюватіметься Підключення бездротової гарнітури, оснащень технологією бездротової передачі Даних Bluetooth. Всі Бездротові гарнітури до мобільніх телефонов Використовують самє цею інтерфейс. Если в телефоні немає Bluetooth, Підключення бездротової гарнітури буде неможливим. Посмотреть, чі є в телефоні Bluetooth, можна, ознайомитись з технічними характеристиками телефону. Або в меню самого телефону.

Увімкніть Бездротовий гарнітуру. На гарнітурі натісніть багатофункціональну кнопку и тримайте ее затиснута до включення РОБОЧЕГО індікатора. Увімкніть телефон, з яким буде встановлюватіся з'єднання гарнітури. Увімкніть Bluetooth. У меню Bluetooth натісніть по команді поиск на сумісніх прістроїв. Залежних від Швидкості роботи Bluetooth, процес сканування может походіті від декількох секунд до хвилини. После сканування буде публічний список сумісного Bluetooth обладнання. З цього списку віберіть Бездротовий гарнітуру.

Залежних від МОДЕЛІ телефону может знадобітіся ввести код доступу для передачі Даних через Bluetooth. Код доступу можна дізнатіся з інструкції до мобільного телефону. Введіть код для Bluetooth з'єднання, после чего буде ВСТАНОВЛЕНО з'єднання з Бездротовий гарнітурою. Вводіті код нужно буде Тільки один раз, при первом з'єднанні.

Если з'єднання ВСТАНОВЛЕНО успішно, індикатор на гарнітурі блімає. Зайдіть в меню Bluetooth, после чего в «список парних прістроїв» и віберіть «Бездротовий гарнітуру. Тепер міні-гарнітура підключена и Повністю готова до роботи.

Таку процедуру нужно провести Тільки один раз. Надалі для Використання бездротової гарнітури, просто зайдіть в меню Bluetooth у «список парних прістроїв» и віберіть гарнітуру.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: