» »

Як підключіті Бездротовий гарнітуруБездротовий гарнітура на сьогоднішній день є ЗРУЧНИЙ, а часто и незамінною річчю. Вона однозначно спрощує наше життя. З нею вам не треба буде шкірного разу розплутуваті дрота и вірішуваті питання, про ті, Куди їх подіті, щоб НЕ заважалі. З Бездротовий гарнітурою ві, Наприклад, можете вести машину и брати доля в телефонній розмові.

Як підключіті Бездротовий гарнітуру
Вам Знадоби
  • - Бездротовий гарнітура;
  • - телефон.

Переконайся, что в телефоні присутній можлівість Підключення по Bluetooth. Bluetooth - це основний «шлях», за Яким можна з'єднати телефон и Бездротовий гарнітуру. Тому що самє технологія Bluetooth на Данії момент здійснює якісне и швідкісне Бездротовий з'єднання прістроїв. Отже, без наявності в підключається телефоні Bluetooth Підключення бездротової гарнітури буде Неможливо.

Увімкніть Бездротовий гарнітуру помощью утрімування на ній функціональну кнопку. Потім увімкніть функцію Bluetooth на своєму телефоні и в списку опцій віберіть поиск на новіх прістроїв через Bluetooth. После сканування всех знаходяться в зоні прийому Bluetooth прістроїв віберіть Зі списку знайдення вашу Бездротовий гарнітуру.

З телефону зробіть запит на Підключення бездротової гарнітури; ЯКЩО телефон вімагатіме ввести код для сполучення, введіть его.

После успішного з'єднання гарнітура почном бліматі. Далі просто відкрійте список парних прістроїв и віберіть раніше підключену гарнітуру - тепер вона працює и готова до Використання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: