» »

Як підключіті Бездротові навушники до телевізораВикористання Бездротовий навушників дозволяє Дивитись телевізор, чи не заважаючих при цьом оточуючім. Це Дуже актуально для невеликих квартир або тихий сімей, в якіх віховуються Маленькі діти. Для Використання таких навушників буде нужно їх налаштування.

Як підключіті Бездротові навушники до телевізора

Підключіть мікропередавач до джерела живлення. Если прилад вікорістовує батарейки, зніміть задню кришку и вставте елементи живлення у відповідній роз'єм, после чего одягніть кришку назад. Если прилад вікорістовує блок живлення, підключіть его до передавача помощью відповідного штекера, после чего включіть в ятір.

Далі підключіть мікропередавач до гнізда телевізора, что відповідає за лінійній вихід звуку. Як правило, ВІН має інтерфейс типу «тюльпан». У Деяк моделях телевізорів вікорістовується роз'єм з іншім інтерфейсом. Если ваш телевізор має один з таких роз'ємів лінійного виходе, заздалегідь Придбай відповідній перехідник. Такоже в Деяк моделях є Спеціальний аудіо вихід для Підключення навушників.

Далі включите мікропередавач помощью відповідної кнопки. При правільній его работе винен загорітіся індикатор, что сігналізує про нормальний режим роботи.

После цього звітність, Включити Пристрій для радіопрійому, до Якого підключені Самі навушники. Зазвічай це робиться помощью повороту коліщатка, что відповідає за регулювання уровня гучності звуку. Здійсніть помощью прізначеної для цього кнопки сканування діапазону, щоб найти сигнал від передавача. У Деяк випадка це может війта НЕ відразу, так як на ціх же частотах Мовляв деякі Радіостанції. При невдачі натісніть кнопку Скиданом результатів поиска и повторіть СПРОБА сканування діапазону.

Далі нужно регулювання уровня звуку. Оптимальною гучністю вважається рівень у п'яту Частину або чверти від максимально можливий. При установці гучності больше третіні істотно підвіщується ризико спотворення звуку та других Перешкоди.

При перегляді телевізора з відстані больше 7-8 метрів однозначно погіршується Якість прийому сигналу, что передається. У Деяк випадка ВІН может пропадаті зовсім.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: