» »

Як підключіті відеокамеру до ПКДеякі цифрові відеокамері могут безпосередно підключатіся до комп'ютера за помощью USB або FireWire кабелю. Тім не менше, у багатьох випадка вам доведе прійматі СПЕЦІАЛЬНІ заходь для Підключення даного пристрою. Це Відбудеться в тому випадка, ЯКЩО у вас стара відеокамера або відсутні сумісні псуй. Що ж робити?

Як підключіті відеокамеру до ПК

Переконайся, что комп'ютер має Останню версию DirectX. Натісніть кнопку "Виконати" і введіть у поле команду dxdiag. Натісніть Enter. Зайдіть в Розділ «Версія DirectX». Перевірте веб-сайт Microsoft щоб переконатіся, что вона є последнего на Данії момент.

Придбай FireWire кабель, ЯКЩО ваша камера підтрімує данє Підключення. Це дозволити вам завантажуваті відео Швидко. Однак ЯКЩО ві не можете використовуват FireWire, застосу кабель USB для Підключення пристрою до комп'ютера.

Запустіть будь-яку з програм для роботи з відео на Вашому комп'ютері. Наприклад, можна використовуват Windows Movie Maker, яка в Данії годину поставляється з більшістю комп'ютерів. Если вам нужно больше можливіть для перегляду и Редагування відео, Придбай таке програмне забезпечення, як CyberLink PowerDirector або Adobe Premiere. Як Тільки ві підключіте відеокамеру, обладнання автоматично почном програвання відео и запропонує Варіанти подальшої роботи з ним.

Здійсніть Підключення до комп'ютера відеокамері, что НЕ має портів USB и FireWire. Для цього Вівче спеціфікацію обладнання вашого комп'ютера. Если нужно, отрімаєте Дану інформацію в Комп'ютерній магазині. Вам Знадоби графічна карта або Інший Пристрій, что может оціфровуваті аналоговий сигнал від відеокамері.

Перевірте ретельно Функції, перераховані на коробці, щоб переконатіся в тому, что Пристрій зможите захопіті и оціфруваті відео з камери. Такоже Вибирайте Пристрій, Який має RCA роз'єми (смороду круглі и різніх кольорів). Крім того, перевірте Сістемні вимоги и Порівняйте їх з Даними по конфігурації вашого комп'ютера.

Встановіть всі програмне забезпечення, что постачається з прістроєм відеозахоплення. Підключіть аудіо и відео RCA кабелі до відповідніх гнізд на відеокамері, а такоже до пристрою відеозахоплення. Запустіть програму, якові ві будете використовуват для захоплення відео и виконан ВСІ необхідні Дії з йо оціфрування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: