» »

Як підключіті геймпадЯк підключіті геймпад. Xbox 360 - популярна Ігрова приставка від Компанії Microsoft. Ця приставка зараз й достатньо популярна среди геймерів, так як вона Зручна и має відмінні технічні характеристики. Приставка забезпечен Бездротовий ігровим контролером або, як его ще назівають, геймпадом. Если ві Придбай Собі приставку Xbox, альо НЕ добре там, як підключіті геймпад до ігрової консолі, то ця інструкція вам поможет.

Як підключіті геймпад

Натісніть кнопку Guide на геймпаді. Утрима ее до тихий ПІР, пока не запрацюють геймпад и Ігрова консоль.

Кнопка включення на самій консолі просто натісніть и Відпустіть. Встігніть за двадцять секунд натиснута и відпустіті кнопку Підключення на корпусі геймпада.

Дочекайся, поки світлові Індикатори поруч з кнопкою включення на консолі НЕ закінчать бліматі. Колі смороду перестануть бліматі, це означатіме, что геймпад підключівся.

У тому випадка, ЯКЩО геймпад не включили, перевірте, чи Працюють батарейки. У геймпаді звітність, використовуват батарейки типу АА. Если смороду НЕ Працюють, то вставте Нові.

Для живлення геймпада ві можете використовуват и СПЕЦІАЛЬНІ Пристрої - Xbox 360 Play & Charge Kit або Xbox 360 Quick Charge Kit.

До однієї консолі может буті підключено до чотірьох геймпадов. Тому, ЯКЩО вам нужно підключіті ще геймпадов до консолі, повторіть ВСІ Дії для шкірного геймпада. При цьом шкірному з них буде призначеня Певний квадрант. Навколо кнопки включення консолі и кнопки Guide на геймпадах знаходяться Чотири Індикатори, Які и відповідають квадрантам.

Для того щоб відключіті геймпад, натісніть Guide и потрімайте ПРОТЯГ трьох секунд. После цього вімкніть геймпад. Если ві вімікаєте консоль, геймпад сам перепідключілі при Наступний включенні.

Такоже відпустіть на увазі, что в один момент геймпад может буті підключеній Тільки до якоїсь однієї консолі, и в тому випадка, ЯКЩО ві Хочете підключіті его до Іншої консолі, з'єднання з Першого доведе перерваті.

Если геймпад НЕ может з'єднатіся, то Спробуйте Виконати Наступний: 1. Вімкніть консоль, а через хвилин включіть вновь
2. Замініть батарейки в геймпаді
3. Всі предмети, Які знаходяться между геймпадом и консоллю, пріберіть, особливо в тому випадка, ЯКЩО ЦІ предмети є Джерелами випромінювань - мікрохвільові печі, телевізори, мобільні й Бездротові домашні телефони, металеві та хромовані стійки і. Д.Удачного вам Підключення и вдалину гри!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: