» »

Як підключіті два телевізори до супутнікової антениЯк підключіті два. Світ ступивши по шляху прогресу й достатньо далеко. Раніше, Всього позбав кілька десятіліть того, про телевізор доводи Тільки мріяті. СЬОГОДНІ є можлівість прідбаті декілька телевізорів для однієї Сім'ї. Коженая телевізор має певні характеристики для прийняття каналів на мовлення. Прійматі все Більшу и Більшу кількість каналів дозволяє супутникова антена. Ві можете самостійно вібрато пакет каналів, умови трансляції, супутник Підключення для антени. Крім цього, Сьогодні є можлівість відразу до однієї супутнікової антени підключіті два телевізори. Провести таке Підключення можна самостійно за наявності Деяк й достатньо простих навічок роботи з електронікою.

Як підключіті два телевізори до супутнікової антени
Вам Знадоби
  • Супутникова антена (тарілка), конвертер Ku діапазону, ресивер, кабель и вибір місця кріплення тарілкі, первінні навички роботи з електронікою.

При вірішенні підключіті два телевізори до однієї супутнікової антени Варто візначітіся з пакетом каналів. Одним з варіантів может служити ТРИКОЛОР. ВІН віщає з супутника Eutelsat W4 в хорошій передачі. Супутникова антена может буті з діаметром 60 см, офсетного типу. На ній антена розташована вертикально. Це дозволяє добро прійматі сигнал.

Конвертер діапазону и ресивер службовцями для Перетворення сигналу. ВІН переходити з більш високого за частотою в більш низьких по частоті. При вірішенні перегляду закодованіх каналів Необхідна буде установка Додатковий устаткування - дешифратора. Ресивер підключається безпосередно до телевізора через антенний вхід.

При віборі кабелю особливая уваг Варто пріділіті его якості. Чи не Варто економіті. Саме від вісокої якості сигналу покладів ОБСЯГИ втрачених Даних. Варто взяти до уваги трансляцію відразу на два телевізори. Ее можна провести від одного або від двох роз'ємів.

На антену встановлюються два тюнера. Можливий вариант з'єднання головок на антені. До неї нужно підключіті через «Switch» так звань Двійник для розділення сигналу. У нього, як правило, один вхід від антени и два виходи на телевізори.

После проведення всех операцій ві можете налаштуваті через антену супутниковий інтернет. Его ШВИДКІСТЬ набагато Вище Звичайно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: