» »

Як підключіті жорсткий диск до телевізораDVD-плеєри поступово відходять у минуле, поступаючих місцем медіапрогравачам и телевізорів з USB-інтерфейсом. Дійсно, навіщо збіраті купи дисків у тієї годину, коли можна ВСІ фільми тримати на жорсткий диск, підключеному до телевізора.

Як підключіті жорсткий диск до телевізора

Жорсткий диск может буті як самостійнім прістроєм, что має кабель для Підключення до USB, так и комплектуючої Частинами комп'ютера або ноутбука. І ЯКЩО в первом випадка вам не Знадоби для Підключення до телевізора ніякіх Додатковий прістосувань, то в іншому доведе прідбаті зовнішній корпус для жорсткий диск. Такі корпуси продаються в комп'ютерних магазинах и допомагають підключіті будь-який жорсткий диск до комп'ютера, телевізору, Музичний центр и Іншої техніки.

Если ваш телевізор не оснащені USB інтерфейсом, то це щє не означає, что ві НЕ зможете підключіті до нього жорсткий диск. Досить прідбаті медіаплеєр для відтворення мультимедійних файлів з будь-яких USB-пристроїв и використовуват его в якості перехідніка между жорсткий диск и телевізором. Деякі медіаплеєрі мают Вбудовані жорсткі диски або роз'єми для Підключення таких дисків.

Отже, щоб підключіті жорсткий диск до телевізора, з'єднайте Пристрої USB-кабелем, а ЯКЩО телевізор НЕ має USB роз'єму, то використовуются як перехідніка медіаплеєр, Який підключається до телевізора по інтерфейсу HDMI або помощью композитного аудіо / відео кабелю.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: