» »

Як підключіті звук від комп'ютера до телевізораЯк підключіті комп'ютер до телевізора. Багато Сучасні телевізори оснащені якісною аудіосістемою, что дозволяє використовуват Динаміки телевізора для прослуховування музики, а оскількі музичні записи часто зберігаються на комп'ютері, залішається позбав найти способ Виведення звуку з комп'ютера в телевізор.

Як підключіті звук від комп'ютера до телевізора

Існує кілька варіантів Виведення звуку з комп'ютера в телевізор, и вибір одного з них буде залежаться від наявності питань комерційної торгівлі інтерфейсніх роз'ємів як на ПК, так и в ТЕЛЕВІЗОРІ.

Мабуть, найбільш Простий и недорогий вариант Виведення звуку в телевізор - Підключення помощью стерео-кабелю має з двох СТОРІН джек 3,5 мм. Такі кабелі часто Йдут в комплекті з багатьма моделями MP3 плеєрів, и їх можна використовуват НЕ Тільки для Підключення до телевізора, альо и для відтворення звуку через музичний центр або автомобільну аудіосістему.Кабель підключається до гнізда для навушників у комп'ютері, а в ТЕЛЕВІЗОРІ до гнізда Audio IN, схожим за вигляд з роз'ємом для навушників. После цього телевізор перемікається в режим A / V, і звук з комп'ютера буде чути в телевізійніх дінаміках. Если режімів A / V кілька, слід Включити відтворення звуку на комп'ютері, и методом підбору візначіті Потрібний A / V режим.

Інший способ Підключення вімагає наявності в обох прилаштувався інтерфейсного роз'єму HDMI и відповідного кабелю. Роз'єми HDMI можна найти в моделях телевізорів и комп'ютерів, віпущеніх в Останні кілька років. З'єднайте комп'ютер и телевізор HDMI кабелем и перемкніть телевізор у режим відтворення сигналу Із зовнішнього джерела. Режімів может буті декілька и візначіті Потрібний доведе методом підбору помощью кнопки на пульті, яка зазвічай має позначення A / V або значок квадрата Зі стрілкою. Візначіті успішне Підключення можна буде по появі звуку з комп'ютера в дінаміках телевізора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: