» »

Як підключіті ик-портІнфрачервоний порт являє собою Пристрій, что дозволяє создать з'єднання между комп'ютером та іншім прістроєм, оснащених таким же портом. Наприклад, Зі сканером або принтером, а найчастіше ІЧ-порт вікорістовується для Підключення стільнікового телефону.

Як підключіті ик-порт
Вам Знадоби
  • - комп'ютер;
  • - ІЧ-порт.

Віключіть Можливі Перешкоди перед підключенням ІК-порту до комп'ютера. По-перше, не допускайте потрапляння прямих Сонячних променів на інфрачервоний порт. Та ж Ситуація з лампами денного світла, под годину Підключення прікрійте ее або відключіть. По-друге, пріберіть зайві ІЧ-передавачі Із зони Дії порту. Наприклад, телевізійний пульт дістанційного Керування. Всі це может сильно вплінуті на Якість встановлюваного з'єднання.

Виконано Підключення порту до комп'ютера. ВІН может з'єднуватися або через СОМ-порт, USB-порт або в роз'єм матерінської плати. У дерло двох випадка все й достатньо просто, ві просто вставляєте Пристрій в Потрібний порт и чекаєте, поки система виявило Пристрій. Для Підключення ІЧ-порту до матерінської плати звітність, Вставити у відповідне гніздо коннектор. За зовнішнім виглядах цею роз'єм нагадує PS / 2.

Увімкніть комп'ютер, зайдіть в Біос. Перейдіть в Розділ Integrated Peripherals, перемкніть опцію Onboard Serial Port 2 в режим інфрачервоного порту (IrDA). Встановіть у даним пункті режим роботи HPSIR. Встановіть значення параметра IR Function Duplex - Full.

Такоже звітність, Встановити полярність TX / RX - Hi / Lo. После перезавантаження операційна система автоматично віконає Підключення та встановлення драйверів для пристрою ІЧ-зв'язку. У правому нижньому кутку екранах з'явиться значок міготлівою лампочки, щоб Побачити Властивості встановленного інфрачервоного з'єднання клацніть по ньом двічі.

Підготуйте Підключення пристрою до комп'ютера за помощью інфрачервоного зв'язку. Відстань между ними винна становитися НЕ больше метра. Це забезпечен стабільне з'єднання. Краще Всього розмістіті порт и підключається Пристрій безпосередно біля комп'ютера и прібраті ВСІ сторонні предмети, Наприклад, зняти чохол з телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: