» »

Як підключіті до комп'ютера мобільний телефонЯк підключіті телефон до комп'ютера. Мобільний телефон ставши невід'ємнім атрибутом кожної людини. Возможности его! Застосування розширюють з випуском кожної Нової моделі - тепер це не просто телефон, а багатофункціональній Пристрій. За помощью нього можна Слухати музику, дивитись відео, грата в ігри, війт в інтернет и даже працювати. Більш повно реалізуваті возможности телефону можна помощью Підключення его до персонального комп'ютера.

Як підключіті до комп'ютера мобільний телефон
Вам Знадоби
  • DATA-кабель, інфрачервоний порт, Bluetooth, USB подовжувач, диски з драйверами.

Здійснівші Підключення мобільного телефону и комп'ютера, у вас з'являться Нові Способи з реалізації можливіть свого телефону. На сьогоднішній день найбільш ШИРОКЕ Поширення здобули наступні види Підключення телефону до комп'ютера. Перший: дротові Підключення - помощью DATA-кабеля; другий - оптичний, інфрачервоний порт; и Третій вид Підключення - радіо Підключення, с помощью Bluetooth. Так само знадобітіся програмне забезпечення, пакет драйверів Для Вашої МОДЕЛІ телефону и сама програма для комп'ютера.

Увімкніть комп'ютер і Телефон. Підключіть до USB порту комп'ютера один з прістроїв, Яке у вас є в наявності. Інфрачервоний порт краще підключіті через USB подовжувач, так что б сам інфрачервоний порт знаходівся на рівній поверхні, це обумовлено принципом роботи даного пристрою. Для інфрачервоного порту и Bluetooth Можливо знадобітіся установка Додатковий драйверів, встановіть їх з диска Йде в комплекті з прістроєм.

Тепер підключіть телефон до гнізда DATA-кабелю, ЯКЩО вікорістовуєте его, або зайдіть в меню телефону и включіть інфрачервоний порт або Bluetooth. При з'єднанні DATA-кабелем Виявлення телефону Відбудеться автоматично. Для Виявлення телефону помощью інфрачервоного порту, порт телефону нужно розмістіті навпроти інфрачервоного порту підключеного до комп'ютера, на відстані 5-15 см. Для Підключення помощью технології Bluetooth, нужно актівуваті функцію Виявлення пристрою на телефоні або комп'ютері, коли Пристрій буде Полтава |, підтвердіть з'єднання.

Як правило, после встановлення з'єднання, для повноцінної роботи комп'ютера з телефоном нужно Встановити на комп'ютер драйвера для телефону и програму, яка полеглі Використання функцій телефону з комп'ютера, вона назівається PC Suite. Ця програма и драйвера знаходяться на диску, Який йшов в комплекті з телефоном, такоже его можна купити окремо в спеціалізованіх магазинах, альо найкращий вариант, це завантажити з інтернету Останню версию, з офіційного сайту виробника телефону, пошірюється вона БЕЗКОШТОВНО. Тепер можна закачаті на телефон Улюблений музику або відео, Встановити ігри та програми, а такоже скопіюваті з телефону на комп'ютер фотографії та відео зроблене телефоном.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: