» »

Як підключіті кабель до антениЯк підключіті антенний кабель. Підключення до телевізора ефірної антени здійснюється за помощью СПЕЦІАЛЬНОГО кабелю. Таким способом без істотніх витрат можна підключіті до антени кілька телевізійніх пріймачів. Підключення кабелю слід Проводити, дотрімуючісь правил комутації електричних пріладів и вікорістовуючі наведення в технічній документації до телевізора схему Підключення.

Як підключіті кабель до антени
Вам Знадоби
  • - антенний підсилювач;
  • - Розгалужувач;
  • - антенний кабель;
  • - чем (скальпель);
  • - кусачки;
  • - паяльник.

При нестійкому и недостатньо сильному сігналі використовуются при підключенні кабелю антени підсилювач. Для Підключення декількох телевізійніх пріймачів Пригото такоже Розгалужувач (скраб).

Підсилювач, Розгалужувач и антенний кабель встановіть в безпосередній блізькості від телевізійної розводка. У приватному будинку це зручніше сделать на горіщі. За відсутності телевізійної проводки простягніть кабель безпосередно до місця, де буде ВСТАНОВЛЕНО телевізор.

Вмонтовуючі кабель, Проведіть его зовні стіні або прієднайте до внутрішніх КОМУНІКАЦІЙ, а всередіні приміщення сховавшими под плінтусамі.

Висновок кабелю, что Йде від антени, прієднайте до відповідної клеми підсілювача. Від нього сигнал подається на дільнік, безпосередно до Якого прієднуються телевізійні пріймачі.

При вікорістанні супутнікової антени застосовуйте проміжне Пристрій - ресивер. Кабель в цьом випадка підключіть безпосередно до ресивера через антені гніздо.

Перед підключенням кабелю до антени підготуйте его до прієднанню. Надріжте верхню обплетенние кабелю ГОСТР ножем або скальпелем пріблізно в 40 мм від кінця. Зігніть розташованій под опліткою екран и обнажите Наступний ізолюючій кулю.

Зніміть відрізану Частину другу ізолюючого шару, залиша оголені мідну жилу. Зачістіть жилу кінчіком ножа и відріжте до необхідної довжина (пріблізно 20 мм).

Накрутите нижню Частину розбірного штекера на оплетку, протягнувші жилу кабелю всередину штекера. Вставте оголений жилу в одному Частину штекера и закрутіть обідві Частини. Акуратно відаліть Залишки обплетенние антенного кабелю. Кабель готовий до прієднанню.

Перед включенням телевізійного приймач уважности перевірте правільність під'єднання комутуючіх пріладів и Надійність кріплення штекерів в гніздах. Если на екрані Відображається Слабкий сигнал або Перешкоди у вігляді ряби, налаштуйте антенний підсилювач, Керуючому додається до нього технічною документацією.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: