» »

Як підключіті колонки від Музичний центр до комп'ютераБагато хто вікорістовує комп'ютер як музичний центр: з йо помощью можна Слухати музику з дисків, завантажуваті ее з безкоштовна інтернет-ресурсів або просто Слухати інтернет-радіо. При цьом можна використовуват навушники, СПЕЦІАЛЬНІ Зовнішні комп'ютерні колонки або Вбудовані (в Деяк моделях ноутбука). Однак такий інтерфейс НЕ задовольняє завзятих меломанів: Ідеальне звучання виходе Тільки при вікорістанні професійної Музичної техніки. Тому Багато Користувачів підключають до свого комп'ютера колонки від Музичний центр.

Як підключіті колонки від Музичний центр до комп'ютера
Вам Знадоби
  • шнур-тюльпан, что з'єднує музичний центр з колонками и комп'ютер («тюльпан» - загальнопрійнята назва для даного інтерфейсу, з ним Знайомі ВСІ продавці аудіотехнікі, комп'ютерних аксесуарів и радіотоварів).

Шнур-тюльпан можна купити в спеціалізованіх магазинах: в місцях продаж комп'ютерів, побутової техніки, електро-і радіоінструментов, в Деяк МУЗИЧНИЙ магазинах. При его ПОКУПЦІ звітність, знаті марку свого Музичний центр, оскількі роз'єми шнура підбіраються самє под габарити Музичної техніки.

ВАЖЛИВО звернути уваг, что найчастіше до комп'ютера під'єднуються НЕ власними колонки, а музичний центр з підключенімі колонками. При цьом один Кінець шнура-тюльпана вставляється у вхід Музичний центр (ВІН Унікальний у шкірного виробника, его місце розташування покладів від конкретної МОДЕЛІ Музичний центр).

Другий роз'єм шнура-тюльпана має стандартний вихід: такий же, як и у будь-яких навушників, комп'ютерних колонок и т.д. Его нужно Вставити в Спеціальне місце на комп'ютері, призначеня для входу навушників. Колі ві вікорістовуєте цею шнур, Вбудовані в комп'ютер колонки автоматично відключаються.

После того як музичний центр підключеній до комп'ютера, віберіть у меню магнітофона спеціальну функцію, что дозволяє відтворюваті звук із зовнішніх прістроїв. Як правило, це та ж кнопка, за помощью Якої включається звук із телевізора. Тепер можна Слухати музику!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: