» »

Як підключіті навушники з мікрофономМожливо, при підключенні навушників з мікрофоном, Пристрій НЕ віконуватіме звукопередачу. Щоб налаштуваті відтворення звуку належноє чином, звітність, Задати певні параметрами.

Як підключіті навушники з мікрофоном
Вам Знадоби
  • Комп'ютер, навушники з мікрофоном.

У Першу Черга слід відзначіті тієї факт, что на сьогоднішній день існує два способи Підключення подібніх прістроїв до комп'ютера: через шнур и через інтерфейс USB. У тієї годину як Пристрій, підключеній помощью шнура, буде доставляті корістувачеві Певний дискомфорт во время роботи на ПК, навушники и мікрофон, підключені через USB-порт, подарують Йому ПЄВНЄВ свободу Дій, дозволяючі користуватись прістроєм на відстані від комп'ютера.

Навушники з мікрофоном, оснащені шнуром, підключаються й достатньо просто. На кінці дроту є два різнокольоровіх штекера. Щоб підключіті Пристрій до ПК, нужно Вставити штекер в вихід на комп'ютері, колір Якого буде відповідаті кольору самого штекера. При підключенні навушників на робочому столі з'явиться діалогове вікно, де звітність, Задати відповідні Параметри пристрою, что підключається.

При підключенні навушників через USB-інтерфейс будь-яких надбудов Виконувати непотрібно - система автоматично візначає тип пристрою, актівуючі его при цьом. Встановіть на комп'ютер програмне забезпечення, Яке можна найти в комплекті з виробами. После цього вставте USB-передавача у Вільний порт на ПК и дочекайся его ідентіфікації. Як Тільки Пристрій буде Визначи, ві зможете скористати Навушники з мікрофоном.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: