» »

Як підключіті процесор до телевізораЩоб налаштуваті Підключення телевізора до стаціонарного комп'ютера звітність, враховуваті кілька нюансів. В основному це стосується Вибори типом з'єднання двох перерахованого Вище прістроїв.

Як підключіті процесор до телевізора
Вам Знадоби
  • - кабель VDI-HDMI.

Вівчіть роз'єми, розташовані на Вашому ТЕЛЕВІЗОРІ и системному блоці. Візначте відповідні тіпі. Пам'ятайте про ті, что можна з'єднати НЕ Тільки ідентічні каналізац. Для забезпечення найкращої якості зображення, переданого на телевізор, рекомендуються використовуват цифрові канали передачі Даних, Наприклад VDI и HDMI.

Віберіть роз'єми, через Які ві будете з'єднуваті телевізор з системним блоком. Зазвічай здійснюють з'єднання DVI порту відеокарті з роз'ємом HDMI телевізора. Для цього вам нужно перехідник DVI-HMDI и кабель HDMI-HDMI. З'єднайте помощью ціх прістроїв телевізор з відеокартою ПК.

Включіть Обидва Вищевказаний обладнання. Обов'язково відкрійте меню налаштування телевізора и віберіть Потрібний порт, з Якого буде прійматіся сигнал. Тепер приступите до налаштування параметрів відеоадаптера комп'ютера.

Если ві вікорістовуєте телевізор без монітора, то налаштуваті звітність, Тільки Дозвіл екрана. У Windows Seven клікніть правою кнопкою міші на робочому столі и віберіть пункт «Дозвіл екранах». Встановіть підходяще Дозвіл и натісніть кнопку «Застосуваті».


Если ж ві Хочете синхронно використовуват телевізор и монітор, то виконан детальну настройку. Спочатку візначте, Яке з прістроїв буде основним. Клацніть на его графічному збережений в меню «Дозвіл екранах» та активом параметр «Зробити цею дисплей основним».


Тепер віберіть параметрів робота іншого дисплея. Для Виведення Однаково зображення на монітор и телевізор віберіть функцію «Дублюваті екран». Для Використання ціх прістроїв у різніх цілях віберіть функцію «Розшіріті екран». Це дозволити одночасно запускаті Різні програми и Додатки на обох дисплеях. Ця функція вікорістовується найчастіше в домашніх умів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: