» »

Як підключіті ресивер до телевізораЯк підключіті ресивер. Цифрове телебачення увійшло в КОЖЕН дім, альо НЕ КОЖЕН телевізор здатн підтрімуваті такий формат. Звітність, Спеціальне обладнання. Ресивер перетворіть цифровий відео-сигнал, отриманий з супутника, в звічайній аналоговий, передаючі его на екран телевізора. Підключіті его до телевізора й достатньо просто и под силу кожному. Для того щоб підключіті ресивер до телевізора можна використовуват 2 способами.

Як підключіті ресивер до телевізора

Через високочастотні вхід телевізора RF. Для з'єднання через цею вхід, вікорістовується звічайній екранований антенний кабель. Підключіть живлення ресивера и натісніть кнопку «Power», после чего на его дисплеї винен з'явитися напис «Boot». Если цього не став, значити, ресивер находится в режімі Очікування, и его нужно Включити з пульта дістанційного Керування. Потім включаємо телевізор и запускаємо функцію автоматичного поиска каналів. После цього, телевізор почном скануваті ДІАПАЗОН частоти, поки автоматично НЕ Зупини на частоті ресивера. Далі на екрані має відобразітіся меню ресивера. Если це сталося, значити, ві підключілі ресивер правильно.

Через нізькочастотній вихід. Через нізькочастотній вихід можна підключіті ресивер до телевізора, вікорістовуючі кабель, что має роз'єм SCART або роз'єм Дзвіночок. Підключіть ресивер с помощью відповідного кабелю до телевізора. Підключіть провід живлення ресивера в ятір, включіть Перемикач на задній панелі и чекайте появи написа «Boot». Если ее немає, включіть ресівер з пульта, натіснувші кнопку «Power». Потім перемікаємо телевізор у режим «відео», для цього натіскаємо на пульті кнопку «A / V». Если ві все Зробили правильно, то после цього на екрані має з'явитися меню з налаштування ресивера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: