» »

Як підключіті супутникову антенуСупутникова антена дозволяє НЕ Тільки прійматі сигналі вісокоякісного формату телевізійніх програм, альо и Дає можлівість з'єднати свой комп'ютер з Глобальним Мережа інтернет, а такоже скористати Телефонний зв'язком у місцях, де немає возможности провести звічайні телефонні Лінії. Тім самим, даже у найвіддаленішіх районах можна отрімуваті Якісні послуги и буті всегда на зв'язку.

Як підключіті супутникову антену
Вам Знадоби
  • супутникова антена, кронштейн для кріплення антени, металеві дюбелі, перфоратор, супутниковий ресивер або DVB-карта, кеоксільній кабель, компас, дані супутніків и їх транспондерів

Віберіть місце для установки супутнікової антени. Воно винне буті як доступним для профілактичних робіт, так и недоступним для зловмисників. Такоже має буті найкоротша відстань до супутникового ресивера. Если Ваші вікна Прокуратура: на південну сторону, и перед ними немає високих Перешкоди, Наприклад, високого дерева або стіні сусіднього будинку, то Найкраще Встановити антену біля вікна.

Зберіть антену як зазначено в інструкції. Закріпіть кронштейн ПІДТРИМКИ антени до стіні помощью металевих дюбелів. Намагайтеся Дотримуватись Ідеальну горизонталь. Прікріпіть антену спеціальнімі кріпленнямі до кронштейна. За помощью компаса зорієнтуйте ее на Південь, так як в основному ВСІ супутники знаходяться на геостаціонарній орбіті в цьом Напрямки. Прієднайте конвертер, до нього прікріпіть кеоксільній кабель. Намагайтеся відразу брати метраж Із запасом, щоб Було якомога менше Сполука. Кабель кріпіте надійно, від цього поклади Якість сигналу.

Вімкніть супутниковий ресивер або комп'ютер з мережі. Прієднайте антенний кабель до супутникового ресивера в гніздо «LNB IN» або «IF INPUT». Если підключаєте до комп'ютера, то в гніздо DVB-карти. Увімкніть Пристрій. Для налаштування антени на супутник, скорістайтеся Даними з сайту www.lyngsat.com або www.flysat.com, де вказані доступні в даній місцевості супутники, їх транспондери и дані для введення в ресивер або в DVB-карту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: