» »

Як підключіті старі колонкиНе секрет, что старі Акустичні системи іноді видають Куди Краща якість звуку, чем середньостатістічні колонки для комп'ютера. Альо, на жаль, у таких колонок Інший штекер, а тому при їх підключенні нужно враховуваті цілий ряд тонкощів.

Як підключіті старі колонки
Вам Знадоби
  • підсилювач, старі колонки, відповідній штекер, провід для 3,5 мм гнізда, комп'ютер, (Розгалужувач)

Для качану Придбай підсилювач, так як звукова карта в комп'ютері НЕ Сумісна з такими акустично системами. Пошукати будинку, Можливо, у вас є магнітофон або програвач, відповідній до ціх колонок. Головне, щоб штекер колонок підходів до підсілювача. Поиск правильного гнізда здійсніте досвідченім шлях (встромляємо и дивимось - Підходить чи ні).

У разі, ЯКЩО штекер нікуді НЕ Підходить, змініть его на тій, Який підключаємо до підсілювача. За Цім краще звернута до відповідного майстр.

Тепер візьміть провід, відповідній для 3.5 міліметрового гнізда. Це может буті дріт від навушників.

Если ві відразу підключіть до підсілювача звукову карту, є Достатньо ймовірність, что вхід может згоріті. Тому спочатку підключіть, Наприклад, старий плеєр и подівіться, чі все в порядку и чі Йде звук.

Если все в нормі, зазначенім шнуром для навушників з'єднуємо вихід від звукової карти (зазвічай ВІН розташовується на задній частіні блоку від комп'ютера або збоку ноутбука, це кругле гніздо зеленого кольору) i підсилювач. На старому підсілювачі шукаємо підходяще гніздо досліднім шляхом, як у пункті один.

Іноді колонки стояти біля Вітальні, а комп'ютер - в іншій кімнаті. Придбай декілька метрів відповідного кабелю з перехідніком, тоді ця проблема легко вірішіться.

Зверніть уваг на Якість звуку, ЯКЩО є фон и шіпіння, змініть підсилювач - можна просто купити Інший старий магнітофон чи музичний центр з рук.

При підключенні відразу декількох колонок Придбай Розгалужувач до Музичний центр, Який дозволити це сделать.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: