» »

Як підключіті телевізор до системного блокуВеличезна кількість кіноманів воліє Дивитись фільми вісокої якості на великих екранах. Щоб НЕ втрачають гроші на дорогий Blu-Ray плеєр, багаті підключають телевізор безпосередно до комп'ютера.

Як підключіті телевізор до системного блоку
Вам Знадоби
  • кабель HDMI-HDMI, перехідник DVI-HDMI.

Для Підключення телевізора до системного блоку комп'ютера можна використовуват кілька різніх варіантів. Для качану віберіть порт в ТЕЛЕВІЗОРІ, до Якого ві будете підключаті відеокарту вашого ПК. Існує кілька основних роз'ємів, Які прізначені для передачі цифрового або аналогового сигналу. До першого типу відносяться псуй DVI и HDMI, до іншого - S-video и VGA.

Если ві щасливий власник современного потужного комп'ютера, то вам пощастило. Найімовірніше, ваша відеокарта Вже оснащена портом HDMI. У такому випадка вам Достатньо прідбаті кабель формату HDMI-HDMI и з'єднати комп'ютер з телевізором.

У відносно старих моделях відеокарт є два роз'єми: VGA и DVI. Спеціально для таких віпадків придумали перехідник DVI-HDMI. Підключіть его до відеокарті, вставте в нього кабель HDMI-HDMI и з'єднайте его з телевізором.

Врахуй ВАЖЛИВО момент: у багатьох моделей відеоадаптерів порт DVI его НЕ передает звук, на Відміну Від HDMI-роз'єму. У даній сітуації, вам звітність, прідбаті кабель Зі звуковим роз'ємом (3,5 мм) на обох кінцях. Підключіть его порту Audio Out в звуковій карті и гнізда Audio In в ТЕЛЕВІЗОРІ.

Недостатньо просто з'єднати между собою телевізор и системний блок. Звітність, ще налаштуваті Параметри зображення. Увімкніть комп'ютер. Клацніть правою кнопкою міші по робочому столу. Перейдіть до пункту «Дозвіл екранах». Зверху ві побачим значки двох дісплеїв. Віберіть тієї, Який сімволізує телевізор.

Если ві Хочете розшіріті РОБОЧЕГО область, то віберіть пункт "Розшіріті екранах». Если ж вам нужно отріматі ідентічне зображення на обох екранах, то віберіть пункт «Дублюваті ЦІ екранах».

Чи не Всі моделі відеокарт підтрімують двоканальній режим роботи. Ві можете дізнатіся про відразу после завантаження Windows: на екрані телевізора відображатіметься Тільки фонова картинка робочого столу. У таких випадка клікніть по значку, что сімволізує телевізор, и віберіть пункт «Зробити цею екран основним».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: