» »

Як підключіті телефонну євророзеткуСЬОГОДНІ телефонні з'єднувачі типу RJ-11 почти вітіснілі старі, Наприклад, типом РТШК-4. Практично ВСІ Нові телефонні апарати обладнуються вилками цього стандарту. Підключіті розетку відповідного типу можна, користуючися однією викрутки.

Як підключіті телефонну євророзетку

Придбай телефонну розетку стандарту RJ-11. Віберіть ее Різновид, залежних від Бажанов способом установки на стіну и ВЛАСНА дизайнерських уподобань.

Прийміть решение про ті, Яким самє чином ві Хочете ее прієднаті: як перехідніка для наявної розетки типу РТШК-4 або вместо неї.

Щоб сделать перехідник, візьміть вилку стандарту РТШК-4. Розкрійте ее и Поверніть середнім (пластмасової) штірьком вниз, Гвинт до себе. Крайні контакти розетки нікуді НЕ підключайте. Два середніх контакту розетки прієднайте до двох правимо контактам вилки. Закрійте ее.

Підключіть телефон через такий перехідник и перевірте, чи працює ВІН. Если ні, від'єднайте его від Лінії. Розкрійте розетку РТШК-4 и подівіться, чі відповідає Підключення до неї проводів стандарту (Обидва дротов підключені до правих контактам). Чи не торкає при цьом до струмоведучих частин. Если це не так, змініть Підключення проводів у вілці відповіднім чином. Потім закрійте як розетку, так и вилку стандарту РТШК-4. Знову перевірте, чи працює перехідник.

Щоб Встановити розетку стандарту RJ-11 вместо наявної РТШК-4, спочатку зніміть трубку на паралельних апараті. Це запобіжіть надходження високовольтна віклічного сигналу. Если паралельного апарата немає взагалі, працюйте в гумових рукавичках. Від'єднайте дрота від розетки РТШК-4, после чего демонт ее. Збережіть ее на тій випадок, ЯКЩО у вас з'явиться ще один апарат, что має вилку старого стандарту. Прієднайте відключені від розетки РТШК-4 дрота до середнім контактам Нової розетки RJ-11, а до крайніх, як и в попередня разі, чи не підключайте Нічого.

Если на новій розетці теж є кришка, закрійте ее. Підключіть до неї телефон. Покладіть трубку на паралельних апараті.

Переконайся, что Обидва телефони (новий и Вже наявний паралельний) Повністю працездатні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: