» »

Як підключітіся до інтернету через домашній телефонЩоб підключітіся до інтернету, вікорістовуючі телефонну лінію, а не шірокосмуговій доступ, звітність, наявність DSL-модему або роутера. Если вам нужно підключіті декілька комп'ютерів або ноутбуків, то використовуются багатопортовій роутер.

Як підключітіся до інтернету через домашній телефон
Вам Знадоби
  • - DSL-роутер.

Підберіть роутер, відповідній до ваших прістроїв. У даного випадка мова Йде про ноутбуки, ТОМУ ЩО деякі їхні МОДЕЛІ НЕ здатні підключатіся до будь-якої мережі Wi-Fi. З'ясуйте вимоги Бездротовий адаптерів, Вівче інструкцію до них на сайті На даний виробника.

Придбай відповідній Wi-Fi роутер. Природно, ВІН винен Володіти роз'ємом DSL для Підключення до сервера провайдера. З'єднайте кабель телефонної Лінії з Вказаним портом, вікорістовуючі для цього спліттер. Даній Пристрій поможет НЕ Тільки одночасно підключіті до одного кабелю и роутер и стаціонарний телефон, альо и знізіті Перешкоди На лінії.

З'єднайте з портом Ethernet (LAN) Wi-Fi роутера мережевий кабель. Інший его Кінець підключіть до мережевої карти комп'ютера або ноутбука. Увімкніть обладнання, поєднане з роутером.

Запустіть web-браузер. Введіть IP-адресою роутера в поле Введення url-адресу. Натісніть клавішу Enter. После того як відкріється меню налаштування Wi-Fi роутера, перейдіть до пункту WAN. Налаштуйте доступ до інтернету, ВСТАНОВИВ необхідні значення для Деяк параметрів. Т.к. йдет про DSL-підключенні, рекомендуються вібіраті протокол PPPoE и вводіті значення, а відповідні вимоги вашого провайдера.

Тепер перейдіть в меню Wi-Fi. Створіть Бездротовий точку доступу. При налаштуванні даного меню керуйтеся параметрами роботи ваших ноутбуків. Збережіть налаштування и перезавантажте Wi-Fi роутер.

После Підключення всех стаціонарних комп'ютерів до Ethernet-портів, а ноутбуків - до бездротової точки доступу, ві отрімаєте готові домашні ятір змішаного типу, в якій ВСІ Пристрої будут мати доступ до інтернету. Обов'язково Переконайся в тому, что роутер автоматично підключається до сервера провайдера. Це поможет унікнуті проблем в тому випадка, ЯКЩО данє обладнання буде відключено від електромережі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: