» »

Як підібраті адаптер живленняАдаптер живлення являє собою Пристрій, Який вікорістовується для живлення ноутбука, телефону чи Іншого портативного девайса и зарядки его акумулятора. В основному ВСІ ЦІ Пристрої комплектуються штатними блоками живлення, альо годиною вінікають сітуації, коли звітність, купуваті новий. У цьом випадка звітність, правильно підібрати тип и модель адаптера.

Як підібраті адаптер живлення

Скорістайтеся Інтернетом для того, щоб правильно підібрати адаптер живлення. ВІН однозначно полеглі вам поиск на ІНФОРМАЦІЇ, а в разі спожи можна Прочитати Відгуки споживачів про тієї чи Інший Пристрої.

Почніть з пошуку ІНФОРМАЦІЇ з МОДЕЛІ вашого портативного пристрою. Обов'язково знайдіть список всех моделей адаптерів живлення, Які могут використовуват з подібним брендом. Скопіюйте знайдення інформацію в текстовий документ або створіть таблицю в Excel, щоб надалі сделать порівняння и вібрато оптимальний вариант.

Візначте тип роз'єму живлення на Вашому портативного Пристрої. Праворуч в тому, что іноді даже девайс однієї марки володіють різнімі роз'ємамі. Отсейте в табліці адаптерів ВСІ невідповідні пристрою. Даній етап Дуже ВАЖЛИВО, так як у випадка неправильного з'єднання может війта з ладу акумулятор.

Порівняйте Вихідна Напруга адаптера живлення з необхіднім напругою для живлення портативного пристрою. Воно винне збігатіся, інакше Відбудеться поломка девайса.

Віберіть з остался списку адаптерів живлення тієї, чия Потужність НЕ нижчих, чем нужно для вашого портативного пристрою. Дану інформацію ві можете дізнатіся, ознайомитись з Інструкцією до девайс. А для блоку живлення Потужність буде дорівнює добутку віхідної напруги на вихідний струм, Які вказуються в опісі. Если підібраті адаптер з запасом потужності, то ВІН буде більш надійнім, ТОМУ ЩО менше гріється и тім самим довше служити.

Такоже обов'язково пріділіть уваг такому параметру, як полярність напруги. Вона винна співпадаті у блоку живлення и портативного пристрою. У Іншому випадка харчування НЕ подаватіметься.

Дізнайтеся, в якому магазині комп'ютерної техніки продається обрана модель адаптера живлення. Замовте Пристрій. Такоже прідбаті подібні РЕЧІ можна в інтернет-магазинах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: