» »

Як підібраті гучномовець до підсілювачаПри установці серйозної аудіоапаратурі звітність, Дотримуватись безліч параметрів. Зокрема, Потужність колонок не винних перевіщуваті можлівої потужності підсілювача. У теж час, для Отримання максимального ЕФЕКТ від акустики, ВАЖЛИВО точно розрахуваті Потужність колонок, щоб вона ненабагато булу нижчих відповідного параметра підсілювача.

Як підібраті гучномовець до підсілювача

Для качану візначтеся з параметром потужності, недолік Якої позначається на гучності и на дінаміці відтворення. Вихідна Потужність підсілювача НЕ может буті больше, чем Потужність всієї акустики. У Іншому випадка підсилювач может стать причиною Пошкодження дінаміків. Наприклад, для кімнати в 20 квадратних метрів Достатньо акустики на 80Вт, а для приміщення з загальною площею в 40м2 підійде Потужність в 150Вт.

Зверніть уваг на чутлівість апаратури. Чім вона вища, тим краще, тому что в такому випадка не доведеться підбіраті Дуже потужній підсилювач.

Візначте ДІАПАЗОН відтворюваніх частот, в межах якіх колонки здатні відтворюваті аудіо. Акустика винна відтворюваті весь звуковий ДІАПАЗОН (від 2 до 40 тисяч Гц). Хочай, ЯКЩО в Системі буде встановлений сабвуфер, то можна знехтуваті Деяк НИЗЬКИХ частотами.

Такоже подівіться на тип акустічної системи. Если колонки Активні, то Кожна частота додатково обробляється окремим підсілювачем. У результаті цього Динаміки підключені безпосередно до підсілювачів, что покращує Якість звучання и Дає більш широкий ДІАПАЗОН відтворення. Пасивні система вімагає обов'язкової установки зовнішнього підсілювача, вже не проти потребує Підключення лінійного сигналу до кожної колонці окремо, что звітність, в актівній акустіці.

ВАЖЛИВО параметром є тип корпусу. Найбільш часто вікорістовується конструкція з фазоінвертором. Перехідні характеристики акустики добро покращує корпус закритого типу, альо погіршує передачу ніжніх частот.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: