» »

Як підібраті підсилювачУ Данії годину фірм, тіпів, класів и потужностей підсілювачів - Величезна кількість.

Як підібраті підсилювач

Основними параметрами при підборі підсілювача до колонок або, як правильно, акустична системам (АС) є:

- Музична (Music), по Іншому програмна (Program) Потужність (Вт);

- Опір (Ом).

Програмне Потужність, що це?

Будь АС володіє 3 видами потужності: пікова Потужність (Peac), Program (music) Потужність и RMS Потужність (ПРОТЯГ Деяк годині з енної потужністю на АС подається сигнал рожевого шуму, так перевіряються Життєві Функції та ее працездатність). Сигнал для розрахунку програмної потужності представляються у вігляді усередненого МУЗИЧНИЙ сигналу, з загасаннямі и пікамі. Такий сигнал, на Відміну Від рожевого шуму, легше відтворюється АС и гріється вона менше. Саме з RMS потужності віраховується програмна Потужність, яка пріблізно дорівнює подвійній RMS. Ще в 2 рази больше програмної - пікова Потужність, альо для того щоб підібраті підсилювач на неї НЕ Варто звертати уваги, так як вона тріваті на АС Всього кілька мілісекунд.

Як правило, в паспортах АС пишуть ВСІ 3 види потужності, ЯКЩО ж вказується яка то одна, то порахувати програмних Потужність НЕ доладно. Вона віраховується такоже и з других стандартів віміру: AES, EIAJ та ін

4 або 8 Ом складає Опір більшості систем. Для того щоб правильно підібрати підсилювач, Увага нужно обов'язково звертати на ті, якові Потужність может Видати підсилювач и при якому опорі. Це, як правило, вказується в ее параметрах. Можна підключаті АС паралельно (через СПЕЦІАЛЬНІ роз'єми).

R заг = (R1xR2) / (R1 + R2) - це формула, для обчислення загально опору 2 паралельно підключеніх колонок, де R1 и R2 - опору відповідніх систем. При однаково опорі у обох АС, можна Опір однієї просто поділіті на два. Підключення до підсілювача потужності системи з опором менше, чем мінімально можливе для нього - заборонено! Завжди перевіряйте за паспортом Опір підсілювача и загальний Опір з'єднаних колонок.

Если підсилювач працює в режімі моста, то 2 каналу об'єднуються и результуюча Опір збільшується. Коженая підсилювач має Тільки одну RMS Потужність и самє под неї и вібірається АС. Чи не можна допускаті, щоб підсилювач працював з «кліпающей» перевантаженням, в такому випадка даже мала Потужність может пошкодіті АС!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: