» »

Як під'єднаті навушникиЗа помощью навушників можна Слухати музику або дивитись фільми, які не доставляючі оточуючім незручно. Альо що робити, ЯКЩО навушники є, а Як їх під'єднаті до комп'ютера, Музичний центр, телевізора або ноутбука невідомо?

Як під'єднаті навушники

Навряд чи ві СЬОГОДНІ знайдете такий Пристрій, на якому можна Слухати музику, дивитись відео або делать и ті й Інше, и при цьом в ньом не якщо роз'єму для Підключення навушників. На ноутбуках, СУЧАСНИХ стаціонарних комп'ютерах, Музичний центр, мультимедійних системах та других прилаштувати, роз'єм для навушників, як правило, розташованій на ліцьовій стороні и ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ значком навушників, щоб користувач знав, Куди самє слід прієднуваті штекер навушників.

Если на ліцьовій стороні вашого комп'ютера ві НЕ виявило роз'єму з позначення навушників, значити, ВІН знаходится на тільній стороні системного блоку. Варто пошукаті Невеликий роз'єм, зазвічай Забарвлення в зелений колір. Поруч неодмінно буде ще один роз'єм рожевого кольору для Підключення мікрофона.

Може віявітіся, что провід ваших навушників виявило занадто коротким, ЯКЩО їх нужно підключіті до системного блоку, встановленому под столом. У цьом випадка доведе відвідаті комп'ютерний магазин и купити подовжувач для навушників. А ЯКЩО вам нужно підключіті відразу Двоє навушників, то не забудьте прідбаті ще й відповідній перехідник. ВІН являє собою Невеликий штекер з двома роз'ємамі для Підключення навушників.

Суть під'єднання навушників проста и зводіться до Підключення штекера, Яким кінчається дріт від навушників, до гнізда пристрою (комп'ютер, плеєр, аудіосістема, телевізор ТОЩО). При цьом звук відразу ж стане надходіті в навушники.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: