» »

Як користуватись сканеромСканер дозволяє створюваті Електронні копії документів и фотографій. За помощью сканера створюється комп'ютерне зображення, Яке Згідно можна відредагуваті помощью графічніх редакторів, Відправити електронною поштою або через файлообміннік.

Як користуватись сканером

Підключення та установка сканера

Перед твором операцій сканування звітність, провести правильне Підключення пристрою до комп'ютера и налаштування системи на роботу. Спочатку підключіть Пристрій до мережі електрики, а потім вставте Йде в комплекті шнур USB в сканер и відповідній порт на корпусі комп'ютера. Встановіть диск з драверамі, Який йшов в одному комплекті при купівлі, в CD-дисковод вашого комп'ютера. Увімкніть сканер помощью відповідної кнопки на корпусі. Як Тільки апарат буде визначеня в Системі, ві побачим відповідне ПОВІДОМЛЕННЯ. Дочекайся появи ПОВІДОМЛЕННЯ про успішну установку драйвера и перезавантажте комп'ютер, щоб Почати роботу з обладнанням. За неможлівості встановлення драйвера зверніться до служби технічної ПІДТРИМКИ виробника пристрою, телефон Якої можна найти на Офіційному сайті | Статистика.

Если у вас нету диска з драйверами, ві можете перейти на офіційний сайт виробника вашого пристрою, и завантажити потрібну версию програмного забезпечення з розділу «довідка та підтримка» або «Завантаження». Запустіть скачавши файл и зробіть установку драйвера. Потім перезавантажте комп'ютер для завершення процедури. Тепер можна Почати користуватись встановленим в систему сканером.

Сканування

Використання обладнання слід Почати з запуску програми для сканування, яка винна булу Встановити разом з драйвером. ЯРЛИК програми винен з'явитися на робочому столі. Если утіліті для сканування Не було ВСТАНОВЛЕНО, вставте ще раз диск в прівід комп'ютера и встановіть програми, Які з'являться в меню автозапуску. Потрібне додаток такоже можна завантажити з офіційного сайту виробника пристрою. Если результат сканування вас не влаштовує, Спробуйте більш вдалину розмістіті сканованій документ в Пристрої. После цього запустіть програму ще раз.

Помістіть документ, для Якого ві Хочете создать Електрон копію, в сканер потрібної для Збереження стороною вниз. Переконайся, что документ лежить правильно, щоб отріматі максимально якісний результат. Закрійте кришку сканера, а у вікні програми для сканування натісніть "Скануваті", щоб Почати процедуру перевіркі та Збереження фотографії. После Завершення Операції вам буде запропоновано посмотреть отриманий результат. Если Якість картинки вас влаштовує, ві можете приступати до роботи над Збереження копії Іншого документа. После Завершення сканування закрійте програму и вімкніть сканер помощью кнопки на корпусі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: