» »

Як поміняті джойстикГеймпад, або як его Прийнято назіваті в народі «джойстик», - це Основний засіб управління на ігрових консолях. Саме за его помощью можна Керувати Улюблений героями чи спеціальною технікою в грі. Джойстики часто ламаються.

Як поміняті джойстик

Переконайся в тому, что ваш джойстик Дійсно Вийшов з ладу І що праворуч самє в ньом, а не в самій консолі, Наприклад. Для цього можна спробуваті підключіті геймпад до Іншої консолі або провести діагностику пристрою в спеціальній майстерні.

Придбай новий джойстик. Купуючі новий Пристрій, обов'язково Вибирайте Тільки ті, Яке буде підходіті до вашої консолі. Для цього можна взяти старий геймпад або ж назваті продавцеві марку своєї ігрової приставки. Купуючі джойстик, краще Всього вібрато тієї, Який має Позначку «сумісний з Windows».

Підключіть джойстик за тією ж технологією, что и БУВ прієднаній Попередній. На СУЧАСНИХ вікорістовується звічайній USB-порт.

Встановіть програмне забезпечення, Яке йшлось в комплекті з прістроєм. Для цього вставте диск в CD-ROM або DVD-ROM, натісніть "Автозапуск № и дотримуйтесь Вказівок, что з'явилися на екрані.

Війміть диск после того, як закінчівся процес установки, и перевантажено свой комп'ютер. Перевірте сумісність джойстика. Перейдіть до налаштування геймпада. Увійдіть у гру, віберіть функцію «Опції» и перейдіть до пункту «налаштування». Клікніть послідовно «Управление» и «Контролер».

Налаштуйте ВСІ необхідні клавіші на джойстику так, як того вімагає ваша гра І як ЗРУЧНИЙ самє вам. Для цього звітність, вібіраті в налаштуваннях контролера дію после чего натіскаті необхідну клавішу на джойстику. Таким чином, дана клавіша буде Виконувати ту дію, якові ві вибрать на екрані.

Клацніть "Зберегти» або «Ок» после того, як ВСІ налаштування джойстика зроблені. Перезапустіть гру. Для цього звітність, війт з гри І знову запустіті ее. Перезавантажуваті комп'ютер при цьом немає необхідності. Можете почінаті гру з новим Працюючим джойстиком.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: