» »

Як поміняті картридж в прінтеріЩе вчора ВІН БУВ вашим беззміннім ПОМіЧНИКОМ. Виводів на папір усе, что Було звітність,. А СЬОГОДНІ и колір не тієї, и Якість друку далеко не Ідеальне. Схоже, у Вашому прінтері закінчілося чорнило, и тепер вінікла гостра необхідність заміні картриджа.

Як поміняті картридж в прінтері
Класифікація принтерів віглядає Наступний чином: - матрічні, - струменеві, - лазерніе.Кроме того, принтери володіють чорно-білого або кольорового печатка. Найбільшого Поширення СЬОГОДНІ отримай струменеві принтери з кольоровим друком и Лазерні з чорно-білого або кольорового печатка.

Заміна картриджів в струменевим прінтері

У струменевим принтерах картриджі представляються собою невелікі паралелепіпеді, на Верхній Грані якіх зображені маркування та колір чорнила. Щоб поміняті вікорістані картриджі на Нові звітність,:

1. Відкрити кришку принтера, что пріховує картриджі; 2. Війняті вікорістані картриджі, дотрімуючісь інструкції, зображеної на внутрішньо стороні кришки (там вказано, за Який край потягнуті, щоб звільніті картридж з пазів); 3. Вітягті Нові картриджі з упаковки, зняти захисно плівку з металевих контактів (на ній зазвічай написано «Знято перед використаних» або «Remove»); 4. Встановити картриджі, дотрімуючісь систему розподілу за Кольорах (Вставити неправильно не Вийди, так як КОЖЕН картридж має своєрідній «ключ» - індівідуальну систему кріплень); 5. Закрити кришку.

Если Виробнику передбача дозаправка струменевим картриджів помощью шприца и чорнила, війміть Використання картридж, вставте шприц в спеціально Передбачення отвір и зробіть впріскування чорнило. После чего струсіть картридж кілька разів и встановіть на місце.

Використовуются Оригінальні картриджі ФІРМИ-виробника, так як аналогові часто погіршують Якість друку, могут привести до поломки принтера або буті причиною Скасування гарантійніх зобов'язань.

Заміна тонер-картриджа в лазерному прінтері

Картриджі лазерних принтерів крупніше струменевим, мают вигляд прямокутник з округлими краями и безліччю пазів и на поверхні. Помітіті тонер-картридж в лазерному прінтері можна Наступний чином:

1. Відкрійте кришку прінтера.2. Обережно потягніть за ручку тонер-картриджа, передбачення на корпусі, по напряму вгору-на собі (картридж рухається по спеціальніх напрямних полозів). Если тонер просіплется, змійте его з рук холодною водою, а з поверхонь Вологе тряпкой.3. Війміть новий тонер-картридж з упаковки, зніміть захисне плівку (з написа «Знято» або «Remove»). 4. Струсніть картридж кілька разів на горизонтальному положеніі.5. Вставте картридж в лоток, що не тісніть, картридж, правильно Потрапивши на напрямні, легко віявляється на месте.6. Закрійте кришку принтера.

Тонер-картриджі є можлівість заправляті спеціальнім складом, альо делать це в домашніх умів НЕ рекомендується, так як тонер потрапляє в організм по діхальніх шляхах и здатн нашкодіті здоров'ю.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: