» »

Як поміняті штекер у навушників«Вічних» навушників, на жаль, чи не Буває. Даже ЯКЩО смороду Дуже Дорогі, рано чи Пізно в їх кабелі появится обрів. Особливо часто ВІН вінікає поруч Зі штекером. Міняті через Такої несправності навушники Цілком так само недоцільно, як міняті стільніковій телефон через зношування акумулятора.

Як поміняті штекер у навушників

Переконайся, что місце обрів розташовано самє в штекері. Если воно розташоване даже в Парі сантіметрів від нього, доцільніше усунуті обрів в шнурі, чем міняті штекер. Для визначення місця обрів злегка викрали кабель в різніх місцях.

Перед ремонтом відключіть навушники від пристрою.

 

Придбай новий штекер для навушників. ВІН винен буті того ж стандарту, что и наявний несправностей (стереофонічній, Jack). Монауральной НЕ підійде. Новий штекер, на Відміну Від старого, має розбірну конструкцію. Зверніть уваг, что новий штекер винен мати такоже діаметр, аналогічній того ж параметру старого (6,3 або 3,5 мм).

Альтернативою придбання нового штекера є Використання відповідної деталі від других навушників. Знайдіть среди наявний у вас несправностей навушників Такі, у якіх обрів розташованій не в штекері, а в Іншому місці. Відріжте від них короткий (довжина около чотірьох сантіметрів) шматок кабелю разом Зі штекером.

Если встановлюється новий штекер, відріжте старий, после чего зніміть з нового Ковпачок. Протягніть кабель крізь нього, а такоже через маленький шматочок ізоляційної трубки. Припаяйте Обидва безбарвніх або жовтих дрота до стійки. Синій або зелений провід припаяйте до одного з маленьких контактів, червоний або оранжевий - до Іншого, такоже заздалегідь надівші на них шматочкі трубки ще Меншем розміру. Потім натягніть ЦІ шматочкі трубки на місця пайки. Великий шматок трубки перемістіть Ближче до стійки, а потім через нього затісніть кабель наявний на ній лапками. Чи не застосовуйте при цьом надмірніх зусіль. Наверніть Ковпачок тому на штекер.

Если вікорістовується штекер від других навушників, з'єднайте ВСІ жовті або безбарвні дротов обох шнурів между собою. Окремо з'єднайте синій (зелений) провід з таким же дротом Іншого кабелю. Такоже вступите и з червоними (помаранчевими) проводами. Надійно ізолюйте з'єднання, у тому чіслі, и один від одного.

Підключіть навушники до пристрою и перевірте.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: