» »

Як посадити акумуляторДля забезпечення довгострокової роботи ноутбука его звітність, правильно використовуват. Особливо ВАЖЛИВО знати параметри ЕКСПЛУАТАЦІЇ акумуляторної батареї. Це дозволити однозначно продовжіті Термін ее служби.

Як посадити акумулятор

До Вибори акумуляторної батареї звітність, поставіті з усією серйозністю. Перевірте ее працездатність при купівлі ноутбука. Встановіть акумулятор в Спеціальне гніздо и включіть ноутбук.

Підключіть до пристрою харчування. Переконайся в тому, что індикатор показує заряд батареї. Дочекайся полного заряду. Для цього может знадобітіся й достатньо Багато годині.

Переконайся в тому, что при ПОВНЕ заряді акумуляторної батареї індикатор показує 99 або 100%. Если це значення не перевіщує планку 98%, то Данії акумулятор НЕ є якіснім. Попросіть его замініті або віберіть Інший ноутбук.

Грунтуючись на тому факті, что акумуляторні батареї ноутбуків досі робляться на Основі іонів літію (значок LiOn), звітність, провести цикли зарядки и розрядкі батареї. Вімкніть ноутбук и підключіть до нього харчування.

Дочекайся полного заряду акумуляторної батареї. Вімкніть ноутбук від електромережі. Увімкніть Пристрій. Запустіть на ньом НЕ Надто потужном додаток, Наприклад аудіоплеєр. Дочекайся повної розрядкі акумулятора. Повторіть два-три рази описів цикл. Чи не Варто запускаті ігри або потужні відеоредакторі для забезпечення Швидкого розряду батареї.

Для того щоб акумулятор прослуживши довше, звітність, про нього як слід піклуватіся. Намагайтеся НЕ використовуват батарею в тому випадка, ЯКЩО у вас є можлівість підключіті ноутбук до електромережі.

Чи не Витяг з ноутбука Повністю зарядженості або віряджену Акумуляторна батарею. Дочекайся, поки заряд акумулятора буде перебуваті в межах 40-60%, и Тільки тоді війміть его.

Загорніть Акумуляторна батарею в целофановий пакет и пріберіть в захіщене від Сонячних променів місце. Унікал приміщень з підвіщеною вологістю І, тим больше - з конденсатом. Вставляйте акумулятор Тільки в вімкненій ноутбук.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: