» »

Як поставити пароль на маршрутизаторЩоб Забезпечити ВСІ домашні або Робочі комп'ютери и ноутбуки доступом до інтернету, звітність, використовуват Wi-Fi маршрутизатор. Це Пристрій звітність, як слід захістіті, щоб Запобігти злому вашої мережі.

Як поставити пароль на маршрутизатор
Вам Знадоби
  • Wi-Fi маршрутизатор.

Спочатку віберіть Wi-Fi маршрутизатор, Який Підходить для роботи з вашими комп'ютерами. Зверніть уваг на тип его Підключення до інтернету. Воно может здійснюватіся через роз'єми WAN або DSL. Підключіть Придбання обладнання до електромережі та увімкніть его.

Тепер з'єднайте з портом WAN (DSL) кабель провайдера. До вільніх роз'ємів Ethernet (LAN) підключіть стаціонарні комп'ютери. Увімкніть один з них. Запустіть інтернет-браузер. Введіть IP-адресою маршрутизатора в поле url-адреса браузера та натісніть клавішу Enter.

Відкріється вікно, что містіть поля для запровадження логіна и пароля доступу до маршрутизатора. Знайдіть ЦІ значення в інструкції до Мережна обладнання и введіть їх. Деякі МОДЕЛІ маршрутізаторів предлагают відразу после входу в меню налаштування вказаті Нові Значення логіна и пароля. Виконано Цю процедуру.

Если ж ця функція НЕ передбача мікропрограмою обладнання, то відкрійте меню «Безпека» (Security). Перейдіть в меню "налаштування доступу» и задайте Нові Значення логіна и пароля. Рекомендуються міняті Обидва параметра, ТОМУ ЩО підібраті пару логін-пароль однозначно важче, чем Тільки пароль.

Обов'язково запішіть Нові дані на окремий листок або у файл. Если ві забули Значення логіна и пароля, то натісніть кнопку Reset. Це прізведе до Скиданом всех налаштування Wi-Fi маршрутизатора. У такому випадка вам доведе Повністю перенастроюваті устаткування.

При налаштуванні бездротової точки доступу обов'язково віберіть найбільш якісний тип безпеки (WPA або WPA2). Встановіть Складний пароль для доступу до мережі. Если маршрутизатор підтрімує функцію прихованого мовлення, то включіть ее. Це дозволити Приховати SSID точки доступу, что запобіжіть СПРОБА ее злому. Пам'ятайте, что для Отримання доступу до маршрутизатора через канал Wi-Fi, звітність, Попередньо підключітіся до его бездротової мережі. Саме тому ее и звітність, ретельно захіщаті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: