» »

Як побудуваті модульМодулем назівається закінченій вузол електронного пристрою, Виконання на одній невелікій платі и Виконує одну або рідше одного - декілька функцій. Відеокарта, звукова карта и планка пам'яті (DIMM) - це теж Приклади модулів.

Як побудуваті модуль

Розплануйте Розподіл функцій пристрою по модулях. Прагніть оптимізувати цею Розподіл таким чином, щоб у шкірного з вузлів Було якомога менше вісновків и по возможности щоб при відсутності будь-якого з них Інші продовжувалі працювати Незалежності. Вірішіть, Які з деталей краще Залишити за межами модулів, на так званій кроссплате або генплате. Материнська плата комп'ютера - це такоже приклад кроссплата.

Складіть прінціпові схеми шкірного з модулів. Продумайте розташування компонентів на платі і порядок з'єднання вісновків роз'єму з ее Ланцюг. Штірі, между Якими Діє значний різніця потенціалів, або ємнісне Вплив якіх один на одного слід Зменшити, що не ставте около один до одного. Іноді Буває доцільно з'єднати з загально проводом або шиною живлення не один, а кілька вісновків.

Спроектуйте Друковані плати всех модулів, после чего зберіть їх за схемою. Если звітність, віготовіті єдиний екземпляр пристрою, можна використовуват и Універсальні Друковані плати. Забезпечен КОЖЕН з виготовлення вузлів роз'ємамі.

Розташування на кроссплате відповідь частин роз'ємів спроектуйте таким чином, щоб Модулі НЕ торкає Одне одного, з урахуванням того, Що з Деяк з них віступають Великогабаритні деталі. Встановіть на кроссплата и ВСІ Інші компнентов. Вставте в кроссплата Модулі, после чего додатково зафіксуйте їх зверху кронштейнами з ізолюючого матеріалу чі іншім способом. Не допускайте при цьом сильного перегину плат.

Если один з модулів Вийди з ладу, обесточьте Пристрій, замініть вузол на ідентичний, альо Справний, а вітягнутій модуль поспішаючі відремонтуйте. Колі надійде в ремонт апарат, в якому Вийшов з ладу такий же модуль, замініть его на відремонтованій, а вітягнутій такоже піддайте ремонту, и так по колу. Таке решение дозволяє пріскоріті обслуговування Надходить в ремонт техніки, повертаючі ее Замовнику почти відразу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: