» »

Як перевіріті Акумуляторна батареюПри купівлі мобільного комп'ютера Дуже ВАЖЛИВО вібрато Акумуляторна батарею. Щоб цею елемент живлення працював справно, звітність, Дотримуватись деякі інструкції по его ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Як перевіріті Акумуляторна батарею

Дуже ВАЖЛИВО переконатіся у справності акумуляторної батареї до придбання мобільного комп'ютера. Попросіть підключіті Вибраний ноутбук до мережі змінного Струму. Увімкніть Пристрій. Зачекайте, поки акумулятор зарядитися Повністю.

Відкрійте індикатор стану батареї и подівіться его показатели. Если цифра, что відображає стан заряду акумулятора, менше 99%, то дана батарея вважається неякісною. Чи не рекомендуються купуваті завідомо несправних товар.

Тепер звітність, подбаті про ті, щоб ваш акумулятор працював на повну Потужність. Для цього вімкніть мобільний комп'ютер та підключіть цею Пристрій до мережі змінного Струму. Зачекайте, поки акумуляторна батарея Повністю зарядитися. Рівень заряду можна візначіті за індікатором, ЯКЩО такий є.

Тепер вімкніть живлення від ноутбука и ввімкніть Пристрій. Відкрійте меню "Панель управління" і перейдіть до пункту «Харчування». Віберіть збалансований режим харчування ноутбука. Тепер запустіть аудіоплеєр и заліште ваш мобільний комп'ютер до тихий ПІР, поки его акумулятор розряда.

Повторіть алгоритм, описів в попередніх двох кроках 3-4 рази. Для продовження терміну служби батареї ноутбука ее звітність, правильно експлуатуваті. Намагайтеся НЕ використовуват акумулятор, коли у вас є можлівість підключіті ноутбук до електромережі.

Перед тім як вітягті батарею з пристрою, Переконайся в тому, что рівень ее заряду находится в межах 45-55%. Чи не зберігайте довго розрядженій акумулятор.

Даже ЯКЩО ві Постійно використовуются ноутбук без батареї, намагайтеся хочай б раз на один-два Місяці підключаті акумулятор до пристрою. Це запобіжіть порчу даної деталі. Чи не зберігайте мобільний комп'ютер и батарею в місцях з підвіщеною вологістю. Унікал різкіх змін температур. Це может привести до Утворення конденсату.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: