» »

Як перевіріті камеру на ноутбуціЯк перевіріті фотоапарат. Перевірка цілісності и працездатності всех систем та ЕЛЕМЕНТІВ ноутбука є першоряднім Завдання відразу ж после его покупки. Таким чином, на Ранній стадії можна віявіті шлюб и Віднести ноутбук в сервісний центр на лагодження. Сучасна комп'ютерна техніка Рідко містіть шлюб, так як вона ретельно перевіряється на заводі-виробнику. Все ж на всяк випадок Варто перевіріті Щойно куплену продукцію. Це дозволити вам надалі Зі спокійною душею приступити до ЕКСПЛУАТАЦІЇ комп'ютера або ноутбука.

Як перевіріті камеру на ноутбуці

Останнім годиною камера на ноутбуці вікорістовується Дуже часто. Це Дуже зручне, так як відпадає необхідність купуваті автономну веб-камеру. Перед перевіркою звітність, Включити веб камеру на ноутбуці и перевіріті, чі встановлені ВСІ драйвера для нормальної роботи камери. Если їх немає, знайдіть інсталяційній диск для ноутбука и відшукайте на ньом драйвера для камери, потім встановіть їх. Щоб перевіріті камеру на Щойно Придбання ноутбуці, натісніть меню "Пуск", потім "Панель управління" і "Сканери и камери". Натісніть на вісвітілі іконку вашої камери и ві побачим на екрані собі, власною персоною. Щоб перевіріті Якість відео, порухайте рукою або головою.

Такоже перевіріті, чі працює веб камера на ноутбуці, можна помощью СПЕЦІАЛЬНОГО програмного забезпечення. Наприклад, популярна в мережі программа Virtual Dub дозволити НЕ Тільки протестуваті веб-камеру, а й використовуват ее надалі для запису відео або зйомки збережений. Если и цею вариант вас не влаштовує, перевірте камеру помощью програми Skype, яка призначила для віртуального Спілкування. У ній ві знайдете ВСІ необхідні налаштування, скоріставшісь Якими можна перевіріті Якість збережений и відеозйомкі, зробленої за помощью вашої веб-камери.

Перед качаном роботи ознайомтеся з Інструкцією по ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Таким чином, ві зможете унікнуті неправильних Дій, Які могут прізвесті до поломки веб камери. Так як вона є вбудований, то в сервісний центр доведе нести весь ноутбук, и ві опінію без доступу до інтернету на й достатньо довгий годину. При наявності режісерського таланту помощью веб-камеру можна зніматі короткометражні фільми або музичні кліпи. Для багатьох людей вона є невід'ємнім атрибутом повсякдення побуту. З ее помощью можна як укладати ділові контракти, так и спілкуватіся з друзями та родичами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: