» »

Як розмовляти через веб-камеруЯк спілкуватіся через веб камеру. Програма Skype - Дуже популярна и Зручна в усіх відношеннях програма. Вона Дає Можливо НЕ Тільки БЕЗКОШТОВНО розмовляти з абонентами по всьому світу, а й Бачити їх. Если ві раніше НЕ корістуваліся веб-камерою, то декілька порад могут вам дива в нагоді.

Як розмовляти через веб-камеру
Вам Знадоби
  • Для цього вам буде нужно доступ в інтернет и звічайнісінька веб-камера.

Придбай в магазині веб-камеру. Если ві НЕ Дуже добре в них розбіраєтеся - проконсультуйтеся у продавця. Тільки пам'ятайте, что вам не потрібна веб-камера з «наворотами», Цілком Достатньо простої МОДЕЛІ. У комплекті з веб-камерою повінні буті драйвера.

Підключіть веб-камеру до свого ПК, встановіть драйвера. Если з якоїсь причини драйвера в комплекті відсутні, скачайте їх з інтернету. Перш чем завантажуваті драйвера, Переконайся в тому, что смороду підійдуть Для Вашої веб-камери.

Тепер, после установки, упевніться в тому, что Skype ее «бачіть». Перевіріті це можна так: зайдіть в меню Skype «інструменти» клацніть по опції «налаштування», а потім зайдіть в підменю «Установки відео». Перевірте, щоб поруч з опцією «Включити Skype відео» стояла галочка.

Если Skype Побачив вашу веб-камеру и вона нормально працює, то на екрані свого монітора в правому верхньому кутку ві побачим власне зображення. Зображення немає - переустановите драйвера. Если все працює нормально, то таку ж картинку побачим и ваш співрозмовнік.

Ві можете на свой Розсудів настройки відео зображення. Це робиться так: клацніть по кнопці «налаштування веб-камери» и встановіть яскравість, контрастність, и колірну гамму. УСІ ЦІ Зміни будут відбуватіся у вас на очах, так что вібрато найзручнішій для себе вариант ві зможете легко.

Зображення є, и ві его налаштувалі на свой смак - клацніть по кнопці «Зберегти». Ваша веб-камера налаштована.

Во время Розмови Дивіться у вічко веб-камери. Своє положення перед веб-камерою ві зможете такоже спокійно скорегуваті - зображення того, як ві віглядаєте на «тому кінці світу», ві такоже будете Бачити у себе на моніторі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: