» »

Як зробити акумулятор на телефонЗаразитися мало хто може уявіті свое життя без мобільного телефону. Частиною є Ситуація, коли сідає батарея, а под рукою немає ні зарядного пристрою, ні розетки. Ві можете спробуваті сделать своими руками акумулятор для свого телефону.

Як зробити акумулятор на телефон
Вам Знадоби
  • - зарядний пристрій;
  • - лампочки;
  • - навички роботи з електротехнікою.

Виконано збірку акумулятора для телефону в домашніх умів. Використовуются для цього підручні засоби, Наприклад, в шкірному будинку є в холодильнику яблука. Візьміть п'ять кислих яблук, вімійте їх ретельно. Потім візьміть десять цвяхів, по краях яблук вставте по два Цвях. З'єднайте между собою цвяхи проводами. Врахуй, проводь повінні розташовуватіся строго горизонтально. Перший акумулятор готовий.

Скорістайтеся іншим способом виготовлення акумулятора для мобільного телефону. Візьміть будь-яку Ємність (банку), залійте ее на 90 відсотків електролітом. Перед Використання для виготовлення акумулятора гарненько вімійте и просушіть банку. Візьміть Шість пластинок Із свинцю (ні в якому разі НЕ використовуются для цього мідь).

Купуйте Вантаж для Вудок в Рибальський магазині, ЯКЩО у вас немає пластинок Із свинцю. Візьміть Дві голки, насадіті на них кульки таким чином, щоб голок Не було видно. Заліште Вушко голки. После того, як ві насадили ВСІ кульки на голка, вдарте по ній молотком, свинець розплющіться, и ві отрімаєте пластини.

У крішці баночки просвердліте Шість отворів. Потім встановіть свінцеві пластинки в відчини таким чином, щоб смороду НЕ торкає один до одного. Попарно з'єднайте три пластинки з лівого боку. Потім три пластинки з правого. Вставте кришку в Ємність з електролітом, потім поставте на зарядку, в крішці зробіть Додаткове маленький отвір, щоб могли війта газов.

Візьміть Чотири лимона, бажано, щоб смороду були недозрілімі. За краях в КОЖЕН лимон вставте цвях. З'єднайте цвяхи между собою горизонтально. Акумулятор готовий. Врахуй, что в акумуляторі, Зроблений з яблук и лімонів, Вже містіться первинний струм, около трьох - п'яти вольт. Виконано заряд акумулятора и підключіть его до телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: