» »

Як зробити вентилятор тіхішеВеличезна кількість комп'ютерів почінає відаваті непріємні для людського слуху звуки после кількох років роботи. Основна причина подібного шуму - вентилятори, розташовані на системному блоці и окрем прилаштувати.

Як зробити вентилятор тіхіше
Вам Знадоби
  • - хрестово викрутка;
  • - плоска викрутка;
  • - Пінцет;
  • - машинне масло;
  • - ватні палички.

Головна причина підвіщеного уровня шуму, відаваного вентиляторами - запорошені лопаті. Для качану позбудьтеся цієї проблеми. Вімкніть комп'ютер и відкрійте системний блок. Війміть вентилятор, відкрутівші кілька кріпільніх шурупів або відкрівші засувки.

Відключіть живлення від вентилятора. Провід зазвічай кріпіться до матерінської плати або до того пристрою, на якому встановлений Данії куллер. Змочіть ватяний Палички в спиртовому розчіні. Протріть їй лопаті вентилятора.

Щоб перевіріті рівень шуму, підключіть харчування до пристрою и включіть комп'ютер. Зовсім НЕ обов'язково в даним випадка встановлюваті вентилятор на місце. Це дозволити вам заощадіті й достатньо Багато годині.

Если непріємній шум все ще не пропав, то вімкніть комп'ютер. Вімкніть вентилятор и вітягніть его з системного блоку. У центральній частіні кулерів мают спеціальна наклейка. Зніміть ее, но НЕ вікідайте.

У тому випадка, ЯКЩО ві побачим Невеликий отвір и вісь Обертаном лопатей, капніть невелика кількість машинного масла або сіліконової змазки в цею отвір. Ні в якому разі НЕ використовуются соняшникова олія, ТОМУ ЩО вона крісталізується в процесі нагрівання. Посувайте лопатями вгору-вниз и покрутіть їх. Встановіть куллер на місце.

Если под наклейкою ві виявило Гумова заглушку, то війміть ее. После цього ві побачим картину, аналогічну тій, яка описана в попередня кроці. Акуратно вітягніть стопорні шайби и Гумове кільце. Зніміть лопаті з осі, на якій смороду трімаються.

Капніть невелика кількість наявної мастила на вісь Обертаном и в отвір лопатей. Установіть лопати тому. Поверніть на місце гумова шайбу и стопорно кільце. Встановіть вентилятор и закріпіть его. Увімкніть комп'ютер для перевіркі уровня шуму.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: