» »

Як зробити відеокартуВіготовіті в домашніх умів сучасности відеокарту Неможливо. А вісь побудуваті ее демонстраційній макет под силу будь домашньому майстр. Вона підключається до COM-порту комп'ютера и виводу чорно-біле зображення на звічайній телевізор, чи не конфліктуючі з основною відеокартою машини.

Як зробити відеокарту

Зберіть будь перетворювач уровня для COM-порту, Наприклад, на мікросхемі MAX232 або аналогічної. Если COM-порт у Вашому комп'ютері відсутня, зберіть перетворювач USB-COM з віхіднімі рівнямі TTL, Наприклад, на мікросхемі FT232.

Візьміть мікроконтролер ATmega8. Запішіть у нього прошивку з Наступний архіву:
http://www.batsocks.co.uk/downloads/code_tm_1100.zip

З'єднайте Висновки 8 и 22 мікроконтролера з загально проводом, 7 и 20 - з плюсом харчування. Один блокувальній конденсатор ємністю в 100 нанофарадах підключіть между висновка 7 и 8, другий - между висновка 20 и 22.

Між висновка 9 и 10 мікроконтролера включите кварцовий резонатор на 16 мегагерц. Коженая з йо вісновків з'єднайте з загально проводом через конденсатор ємністю в 22 пикофарад.

Зробіть два ланцюжкі, шкірні з якіх Складається з діода 1N4148 (КД522) i резистора (катодом до резистори). Перший резистор винен буті на 1 кОм, другий - на 330 Ом. Анод Першого діода підключіть до висновка 15 мікроконтролера, другий - до висновка 17.

Вільні Висновки резісторів з'єднайте разом, а потім через резистор на 56 Ом підключіть до загально проводу. Крапка з'єднання резісторів підключіть до центрального контакту роз'єму відеовходу знеструмленого телевізора, відключеного від колектівної антени, а до кільцевому контакту цього роз'єму підключіть загальний провід саморобної відеокарті.

Висновки 2 і 14 з'єднайте разом и підключіть до них віхідну лінію перетворювач, по якій надходять дані з комп'ютера. Сам перетворювач підключіть до комп'ютера.

Харчування на відеокарту подайте з Molex-роз'єму комп'ютера, ЯКЩО ВІН працює від COM-порту (обов'язково 5 В, альо ні в якому разі не 12), або прямо з шини живлення USB-порту, ЯКЩО Пристрій працює від нього.

Виставте джампери между загально проводом и висновка 23 - 28 мікроконтролера у відповідності з Наступний таблицею:
http://www.batsocks.co.uk/products/Other/TellyMate_UserGuide_Jumpers.htm

Увімкніть телевізор и комп'ютер. На ТЕЛЕВІЗОРІ віберіть тієї відеовхід, до Якого ві підключілі саморобная відеокарту. После того, як комп'ютер завантажено, запустіть будь-яку термінальну програму, віберіть тієї порт, до Якого підключеній Пристрій (параметрів его задайте у відповідності Зі зміною джамперів), после чего віведіть в порт будь латинський текст. Если все Зроблено правильно, ваш текст з'явиться на екрані.

Програму, что виводу текст автоматично, складіть самостійно, скажімо, на мові Python. Тепер у вас є друга відеокарта, что працює Незалежності від ОСНОВНОЇ, и дозволяє Виводити текст на одному Пристрій відображення Незалежності від основного монітора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: