» »

Як зробити Звуковий підсилювачЗбірка звукового підсілювача однозначно спрощується при вікорістанні в ньом готового модуля. До нього звітність, Додати регулятор гучності, что розв'язує конденсатор, блок живлення и будь-який відповідній корпус.

Як зробити Звуковий підсилювач

Придбай на радіорінку плату полного (попередня и кінцевого) звукового підсілювача типом УМ1-3. У минуло їх встановлювали в Багато Кольорові телевізори. Если ві Хочете сделать стереофонічній підсилювач, купіть два таких модуля. Крім них, обзаведіться блоком живлення з віхідною напругою від 7 до 12 В (стабілізованою або нестабілізованою) з максимальним віхіднім Струмило не менше 200 мА, а такоже Оксидні конденсатори ємністю в 1000 мкФ, розрахованімі на напругу не менше 25 В, по числу каналів підсілювача. Ще Знадоби одиночний або здвоєній (для стереопідсілювача) змінний резистор групи B на 100 кіло.

Підключіть до плати (або двома платам) блок живлення, альо в ятір его пока не включайте. Плюс его прієднайте до висновка модуля под номером 4, мінус - до висновка 3.

Візьміть змінний резистор. Розгорніть его висновка вниз и віссю до себе. Ліві Висновки обох секцій підключіть до шостим вісновків обох плат. Середній Висновок однієї секції підключіть до іншого висновка однієї плати, середній Висновок іншій секції - того ж висновка інших плат. З'єднайте праві Висновки резісторів з виходе стереоканалов джерела сигналу. До его загально проводу підключіть точку з'єднання лівіх вісновків секцій змінного резистора. У монофонічному підсілювачі аналогічно підключіть односекційній змінний резистор до однієї плати.

Візьміть електролітічні конденсатори. Плюсової Висновок одного з них припаяйте висновка 5 одній з плат. У стереофоническом пріладі аналогічну операцію здійсніте відносно іншого конденсатора и інших плат.

Динамік одного з каналів (опором не менше 8 Ом) підключіть между мінусом харчування и мінусом одного з конденсаторів. У стереофоническом підсілювачі аналогічно підключіть и другий динамік, альо до іншого конденсатору.

Встановіть підсилювач в корпус. Всі его Вузли и деталі закріпіть. Увімкніть джерело сигналу и блок живлення підсілювача. Перевірте, чи працює ВІН.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: